SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger.

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Randi Kvaløy Medlem tlf: Mail: 
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Kurt Eskevik Vara tlf: Mail: kurt.eskevik@moller.no


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Ingolf Steensnæs   tlf: Mail:  Ingolf.Steensnaes@eltelnetworks.com
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Kåre Johannes Lie Medlem tlf: Mail: kjl@reachsubsea.no
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Eirik Opedal Daglig Leder tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Medie & Arrangementssjef tlf: 984 99 807 Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail:hedda@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Asbjørn Helgeland Sportssjef tlf: 406 14 867                    Mail: asbjorn@fkh.no                    
Jostein Grinhaug Hovedtrener tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Mark Dempsey Trener tlf:  Mail: mark.dempsey@fkh.no          
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Kjell Sture Jensen   

Fysisk trener

tlf: 913 76 923             Mail: kjell.sture.jensen@gmail.com     
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjorn@fkh.no
Espen Bull-Tornøe Hovedtrener FKH2 tlf:  Mail: espen.bull@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Trenerutvikler

Trener G16

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Materialforvalter tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no
David Rasmussen Trener FKH Team U13 tlf: 957 06 919 Mail: david@haugar.no
Henrik Digernes Trener FKH Team U14 tlf: 934 68 674 Mail: henrik.digernes@htg.vgs.no
       

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no
Arild Flesjå Leder Maakeberget tlf: 916 83 969 Mail: arif@fatland.no
Arne Solvang Leder Maakeungene tlf: 918 033 38 Mail: arsolv@online.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Rosenborg 14 33
2
team logo
Stabæk 14 30
3
team logo
Viking 14 25
4
team logo
Vålerenga 14 24
5
team logo
Molde 14 22
6
team logo
Odd 14 22
7
team logo
Strømsgodset 14 21
8
team logo
Lillestrøm 14 20
9
team logo
Sarpsborg 08 14 17
10
team logo
Start 14 16
11
team logo
Aalesund 14 16
12
team logo
Mjøndalen 14 15
13
team logo
Haugesund 14 13
14
team logo
Tromsø 14 12
15
team logo
Bodø / Glimt 14 11
16
team logo
Sandefjord 14 8
P   Name S P
1
team logo
Sogndal 15 34
2
team logo
Sandnes Ulf 14 24
3
team logo
Hødd 14 22
4
team logo
Bryne 14 22
5
team logo
Kristiansund 14 21
6
team logo
Bærum 14 21
7
team logo
Brann 14 21
8
team logo
Jerv 15 20
9
team logo
Follo 14 19
10
team logo
Strømmen 14 18
11
team logo
Åsane 14 16
12
team logo
Ranheim 14 15
13
team logo
Fredrikstad 14 15
14
team logo
Levanger 14 13
15
team logo
Hønefoss 14 12
16
team logo
Nest-Sotra 14 9
P   Name S P
1 KFUM 11 30
2 Kjelsås 11 23
3 Grorud 11 22
4 Tromsdalen 10 21
5 Stabæk II 11 20
6 Finnsnes 11 17
7 Vålerenga II 10 15
8 Senja 11 14
9 Harstad 11 12
10 Ullern 11 11
11 Holmen 11 8
12 Mjølner 10 8
13 Skeid 10 7
14 Lyn 11 2
P   Name S P
1 Raufoss 11 29
2 Moss 11 27
3 Notodden 11 20
4 Alta 11 18
5 Fram 11 18
6 Kvik Halden 10 18
7 Gjøvik-Lyn 11 16
8 Lørenskog 11 15
9 Strømsgods... 10 14
10 Ørn Horten 11 14
11 Nybergsund 11 11
12 Sprint-Jeløy 11 8
13 Lillestrøm... 11 3
14 Drammen 11 3
P   Name S P
1 Ullensaker... 11 24
2 Egersund 11 24
3 Vidar 11 17
4 Vard 11 17
5 Fana 11 17
6 Flekkerøy 11 17
7 Vindbjart 11 15
8 Arendal 11 15
9 Sola 11 14
10 Donn 11 13
11 Odd II 11 11
12 Fyllingsda... 11 10
13 Odda 11 9
14 Eidsvold 11 6
P   Name S P
1 Kongsvinger 11 30
2 Florø 11 18
3 Nardo 11 18
4 Førde 11 17
5 Elverum 11 16
6 Brumunddal 11 16
7 HamKam 11 15
8 Stjørdals-... 11 13
9 Molde II 11 12
10 Strindheim 11 12
11 Aalesund II 11 12
12 Rødde 11 10
13 Træff 11 10
14 Byåsen 11 9
P   Name S P
1 LSK Kvinner 8 21
2 Avaldsnes 8 16
3 Klepp 8 16
4 Røa 8 15
5 Trondheims... 8 14
6 Kolbotn 8 13
7 Stabæk 8 9
8 Vålerenga 8 8
9 Arna-Bjørnar 8 6
10 Sandviken 8 5
11 Amazon Gri... 8 5
12 Medkila 8 4

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner

Spv