SparebankenVest

Kontakt oss

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger.

Her finner du kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Kurt Eskevik Nestleder tlf:  Mail: kurt.eskevik@moller.no
Randi Kvaløy Medlem tlf: Mail: randi@finasvingen.no
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Synnøve Haftorsen Brakstad Medlem tlf: Mail: synnove@brasseriebrakstad.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Trygve Nygaard Vara tlf: Mail: 


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Odd Kåre Øygarden Medlem tlf: Mail: odd.kaare@rts.as
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail:  karl.johan.jentoft@westcon.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail:  nils.halvor.berge@beerenberg.com
Terje Miljeteig Medlem tlf: Mail: 
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail:  brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Eirik Opedal Daglig Leder tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Runar Nordvik Medieansvarlig tlf: 920 90 270    Mail: runar@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372    Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372     Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no
Andreas B.Matland Marked tlf: 944 97 579 Mail: andreas@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Jostein Grindhaug Leder A-lag tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
             
Andrea Loberto Ass.trener tlf: 476 41 581 Mail: andrea.loberto@fkh.no
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen @fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjorn@fkh.no
Espen Bull-Tornøe Hovedtrener FKH2 tlf: 413 22 640   Mail: espen.bull@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Trenerutvikler

Trener G16

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Logistikkmedarb. tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no
David Rasmussen Trener FKH Team U13 tlf: 957 06 919 Mail: david@haugar.no
Henrik Digernes Trener FKH Team U14 tlf: 934 68 674 Mail: henrik.digernes@htg.vgs.no
       

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhetssjef

tlf: 913 38 201                                                

Mail:  hans.jacob.svendsen@securitas.no                 

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Runar Nordvik         fkh.no

tlf: 920 90 270

Mail: runar@fkh.no

John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no
Arild Flesjå Leder Maakeberget tlf: 916 83 969 Mail: arif@fatland.no
Arne Solvang Leder Maakeungene tlf: 918 033 38 Mail: arsolv@online.no
Einar G. Sigurjonsson Vaktmester tlf: 412 26 765 Mail: einar.g.sigurjonsson@fkh.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Rosenborg 17 40
2
team logo
Odd 17 34
3
team logo
Strømsgodset 17 32
4
team logo
Brann 17 30
5
team logo
Haugesund 17 28
6
team logo
Sarpsborg 08 17 28
7
team logo
Viking 17 27
8
team logo
Molde 17 25
9
team logo
Sogndal 17 23
10
team logo
Lillestrøm 17 20
11
team logo
Bodø / Glimt 17 19
12
team logo
Tromsø 17 18
13
team logo
Vålerenga 17 15
14
team logo
Stabæk 17 15
15
team logo
Aalesund 17 13
16
team logo
Start 17 7
P   Name S P
1
team logo
Kristiansund 17 39
2
team logo
Sandefjord 17 35
3
team logo
Levanger 17 32
4
team logo
Jerv 17 27
5
team logo
Sandnes Ulf 17 25
6
team logo
Åsane 17 25
7
team logo
Kongsvinger 17 24
8
team logo
Strømmen 17 24
9
team logo
Mjøndalen 17 24
10
team logo
Ranheim 17 24
11
team logo
KFUM 17 18
12
team logo
Hødd 17 18
13
team logo
Fredrikstad 17 17
14
team logo
Ullensaker... 17 15
15
team logo
Raufoss 17 15
16
team logo
Bryne 17 11
P   Name S P
1 Tromsdalen 14 38
2 Finnsnes 14 31
3 Skeid 14 27
4 Grorud 14 26
5 Follo 14 24
6 Alta 14 20
7 Oppsal 14 20
8 Kjelsås 14 19
9 Senja 14 16
10 Harstad 14 16
11 Stabæk II 14 14
12 Tromsø II 14 10
13 Ullern 14 9
14 Mo 14 4
P   Name S P
1 Elverum 14 37
2 HamKam 14 26
3 Nardo 14 26
4 Hønefoss 14 25
5 Nybergsund 14 22
6 Brattvåg 14 19
7 Strindheim 14 19
8 Brumunddal 14 18
9 Stjørdals-... 14 17
10 Rosenborg II 14 16
11 Byåsen 14 16
12 Gjøvik-Lyn 14 15
13 Tynset 14 7
14 Molde II 14 7
P   Name S P
1 Nest-Sotra 14 35
2 Florø 14 33
3 Egersund 14 27
4 Fana 14 23
5 Vidar 14 23
6 Lysekloster 14 21
7 Lørenskog 14 20
8 Vålerenga II 14 17
9 Vard 14 16
10 Fyllingsda... 14 15
11 Frigg 14 13
12 Stord 14 12
13 Førde 14 10
14 Sola 14 6
P   Name S P
1 Arendal 14 32
2 Fram 14 26
3 Notodden 14 26
4 Vindbjart 14 25
5 Asker 14 25
6 Kvik Halden 14 23
7 Bærum 14 23
8 Odd II 14 20
9 Strømsgods... 14 20
10 Moss 14 19
11 Tønsberg 14 17
12 Pors Grenl... 14 16
13 Ørn Horten 14 6
14 Flekkerøy 14 3
P   Name S P
1 Lillestrøm 13 35
2 Avaldsnes 14 34
3 Stabæk 14 29
4 Kolbotn 14 28
5 Røa 14 23
6 Arna-Bjørnar 13 19
7 Sandviken 14 18
8 Klepp 14 18
9 Trondheims... 14 15
10 Vålerenga 14 15
11 Medkila 14 4
12 Urædd 14 1

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner