SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Eirik Opedal Medlem tlf: Mail: eop@haugnett.no
Nils Halvor Berge Vara tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
       


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Ingolf Steensnæs   tlf: Mail:  Ingolf.Steensnaes@eltelnetworks.com
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Kåre Johannes Lie Medlem tlf: Mail: kjl@reachsubsea.no
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf:       Mail:
Eirik Opedal Driftssjef tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Medie & Arrangementssjef tlf: 984 99 807 Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf: 992 31 919          Mail: asle@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Gunhild Andersson Marked tlf: 959 65 835 Mail: gunhild@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail:hedda@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Asbjørn Helgeland Sportssjef tlf: 406 14 867                    Mail: asbjorn@fkh.no                    
Jostein Grinhaug Hovedtrener tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Eirik Horneland Ass.trener tlf: 994 77 818 Mail: eirik.horneland@fkh.no          
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Kjell Sture Jensen   

Fysisk trener

tlf: 913 76 923             Mail: kjell.sture.jensen@gmail.com     
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjørn@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Spillerutvikler/

FKH Team

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Materialforvalter tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Alf Ole Olsen Materialforvalter tlf: 950 88 070           Mail: 
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Molde 24 59
2
team logo
Odd 24 48
3
team logo
Rosenborg 24 42
4
team logo
Lillestrøm 24 40
5
team logo
Strømsgodset 24 40
6
team logo
Vålerenga 24 36
7
team logo
Viking 24 32
8
team logo
Sarpsborg 08 24 32
9
team logo
Stabæk 24 30
10
team logo
Aalesund 24 28
11
team logo
Start 24 28
12
team logo
Bodø / Glimt 24 28
13
team logo
Haugesund 24 24
14
team logo
Brann 24 23
15
team logo
Sogndal 24 21
16
team logo
Sandnes Ulf 24 15
P   Name S P
1
team logo
Sandefjord 25 56
2
team logo
Tromsø 25 50
3
team logo
Ranheim 25 45
4
team logo
Bærum 25 44
5
team logo
Mjøndalen 25 43
6
team logo
Kristiansund 25 43
7
team logo
Fredrikstad 25 42
8
team logo
Strømmen 25 33
9
team logo
Bryne 25 33
10
team logo
Hødd 25 33
11
team logo
Nest-Sotra 25 32
12
team logo
Hønefoss 25 30
13
team logo
Alta 25 27
14
team logo
Tromsdalen 25 23
15
team logo
Ullensaker... 25 19
16
team logo
HamKam 25 6
P   Name S P
1 Jerv 20 43
2 Notodden 21 40
3 Fram 21 40
4 Vindbjart 21 39
5 Flekkerøy 21 36
6 Kongsvinger 21 36
7 Odd II 20 28
8 Arendal 21 28
9 Holmen 21 27
10 Ørn Horten 21 25
11 Pors Grenl... 20 22
12 Strømsgods... 20 19
13 Asker 21 17
14 Birkebeine... 21 9
P   Name S P
1 Elverum 21 44
2 Levanger 21 43
3 Raufoss 21 43
4 Byåsen 21 41
5 Nybergsund 21 35
6 Gjøvik-Lyn 21 33
7 Nardo 20 29
8 Træff 21 26
9 Brumunddal 21 25
10 Rødde 21 22
11 Molde II 21 21
12 Rosenborg II 20 16
13 Valdres 21 15
14 Herd 21 14
P   Name S P
1 Åsane 21 45
2 Egersund 21 38
3 Vard 21 37
4 Vidar 21 33
5 Florø 21 32
6 Fyllingsda... 21 29
7 Fana 21 29
8 Lyn 21 27
9 Grorud 21 25
10 Førde 20 25
11 Stabæk II 21 25
12 Stord 21 23
13 Brann II 20 22
14 Ålgård 21 17
P   Name S P
1 Follo 21 54
2 Kjelsås 21 45
3 Moss 21 40
4 Eidsvold 21 38
5 KFUM 21 38
6 Skeid 21 35
7 Harstad 21 32
8 Finnsnes 21 30
9 Vålerenga II 20 28
10 Kvik Halden 21 28
11 Lørenskog 21 21
12 Drøbak / F... 21 12
13 Mo 20 9
14 Medkila 21 7
P   Name S P
1 Lillestrøm 18 45
2 Stabæk 18 43
3 Kolbotn 18 36
4 Røa 18 31
5 Arna-Bjørnar 18 30
6 Avaldsnes 18 29
7 Vålerenga 18 26
8 Klepp 18 22
9 Trondheims... 18 19
10 Medkila 18 15
11 Amazon Gri... 18 7
12 Grand Bodø 18 7

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner

Spv Emvest