SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Eirik Opedal Medlem tlf: Mail: eop@haugnett.no
Nils Halvor Berge Vara tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
       


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Ingolf Steensnæs   tlf: Mail:  Ingolf.Steensnaes@eltelnetworks.com
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Kåre Johannes Lie Medlem tlf: Mail: kjl@reachsubsea.no
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf: 992 31 919          Mail: asle@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Medie & Arrangementssjef tlf: 984 99 807 Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf: 992 31 919          Mail: asle@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Gunhild Andersson Marked tlf: 959 65 835 Mail: gunhild@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail:hedda@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Asbjørn Helgeland Sportssjef tlf: 406 14 867                    Mail: asbjorn@fkh.no                    
Jostein Grinhaug Hovedtrener tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Eirik Horneland Ass.trener tlf: 994 77 818 Mail: eirik.horneland@fkh.no          
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Kjell Sture Jensen   

Fysisk trener

tlf: 913 76 923             Mail: kjell.sture.jensen@gmail.com     
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjørn@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Spillerutvikler/

FKH Team

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Materialforvalter tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Alf Ole Olsen Materialforvalter tlf: 950 88 070           Mail: 
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Molde 16 39
2
team logo
Rosenborg 16 30
3
team logo
Strømsgodset 16 30
4
team logo
Odd 16 29
5
team logo
Vålerenga 16 27
6
team logo
Lillestrøm 16 23
7
team logo
Viking 16 23
8
team logo
Start 16 21
9
team logo
Sarpsborg 08 16 21
10
team logo
Sogndal 16 19
11
team logo
Stabæk 16 19
12
team logo
Bodø / Glimt 16 18
13
team logo
Haugesund 16 14
14
team logo
Aalesund 16 14
15
team logo
Brann 16 12
16
team logo
Sandnes Ulf 16 10
P   Name S P
1
team logo
Sandefjord 16 33
2
team logo
Tromsø 15 31
3
team logo
Ranheim 16 30
4
team logo
Kristiansund 16 28
5
team logo
Fredrikstad 16 27
6
team logo
Mjøndalen 15 26
7
team logo
Hødd 16 23
8
team logo
Nest-Sotra 16 23
9
team logo
Bærum 16 22
10
team logo
Alta 15 20
11
team logo
Strømmen 15 19
12
team logo
Bryne 16 18
13
team logo
Hønefoss 16 17
14
team logo
Tromsdalen 16 16
15
team logo
Ullensaker... 16 12
16
team logo
HamKam 16 5
P   Name S P
1 Jerv 12 28
2 Vindbjart 12 27
3 Kongsvinger 12 25
4 Flekkerøy 12 21
5 Fram 12 21
6 Odd II 12 20
7 Notodden 12 19
8 Pors Grenl... 12 13
9 Ørn Horten 12 13
10 Holmen 12 13
11 Arendal 12 12
12 Strømsgods... 12 10
13 Birkebeine... 12 9
14 Asker 12 8
P   Name S P
1 Elverum 13 30
2 Raufoss 13 27
3 Levanger 13 25
4 Byåsen 13 25
5 Nardo 13 24
6 Nybergsund 13 23
7 Gjøvik-Lyn 13 19
8 Brumunddal 13 15
9 Træff 13 13
10 Rødde 13 12
11 Molde II 13 11
12 Rosenborg II 13 9
13 Valdres 13 9
14 Herd 13 8
P   Name S P
1 Florø 13 25
2 Vidar 13 25
3 Åsane 13 24
4 Vard 13 23
5 Egersund 13 19
6 Fana 13 18
7 Fyllingsda... 13 17
8 Stord 13 17
9 Lyn 13 17
10 Førde 13 17
11 Brann II 13 16
12 Grorud 13 15
13 Stabæk II 13 15
14 Ålgård 13 8
P   Name S P
1 Follo 12 30
2 Kjelsås 12 28
3 KFUM 12 24
4 Eidsvold 12 20
5 Moss 12 20
6 Skeid 12 19
7 Harstad 12 19
8 Vålerenga II 11 16
9 Kvik Halden 12 16
10 Finnsnes 12 15
11 Lørenskog 12 14
12 Mo 12 9
13 Medkila 12 4
14 Drøbak / F... 11 2
P   Name S P
1 Lillestrøm 11 29
2 Stabæk 11 24
3 Røa 11 22
4 Arna-Bjørnar 11 21
5 Kolbotn 11 18
6 Klepp 11 18
7 Avaldsnes 11 17
8 Vålerenga 11 15
9 Medkila 11 13
10 Trondheims... 11 11
11 Amazon Gri... 11 3
12 Grand Bodø 11 1

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner

Spv Emvest