SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger.

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Randi Kvaløy Medlem tlf: Mail: randi@finasvingen.no
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Kurt Eskevik Vara tlf: Mail: kurt.eskevik@moller.no


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
    tlf: Mail: 
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Terje Miljeteig Medlem tlf: Mail: 
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Eirik Opedal Daglig Leder tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Medie & Arrangementssjef tlf: 984 99 807    Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372    Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372     Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail:hedda@fkh.no
Andreas B.Matland Marked tlf: 944 97 579 Mail: andreas@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Jostein Grindhaug Leder A-lag tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Mark Dempsey Hovedtrener tlf: 484 76 184 Mail: mark.dempsey@fkh.no          
Andrea Loberto Ass.trener 476 41 581 Mail: andrea.loberto@fkh.no
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjorn@fkh.no
Espen Bull-Tornøe Hovedtrener FKH2 tlf: 413 22 640   Mail: espen.bull@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Trenerutvikler

Trener G16

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Logistikkmedarb. tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no
David Rasmussen Trener FKH Team U13 tlf: 957 06 919 Mail: david@haugar.no
Henrik Digernes Trener FKH Team U14 tlf: 934 68 674 Mail: henrik.digernes@htg.vgs.no
       

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no
Arild Flesjå Leder Maakeberget tlf: 916 83 969 Mail: arif@fatland.no
Arne Solvang Leder Maakeungene tlf: 918 033 38 Mail: arsolv@online.no
Einar G. Sigurjonsson Vaktmester tlf: 412 26 765 Mail: einar.g.sigurjonsson@fkh.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Rosenborg 13 32
2
team logo
Odd 13 27
3
team logo
Molde 13 24
4
team logo
Strømsgodset 13 23
5
team logo
Viking 13 23
6
team logo
Brann 13 23
7
team logo
Haugesund 13 21
8
team logo
Sarpsborg 08 13 19
9
team logo
Lillestrøm 13 17
10
team logo
Sogndal 13 15
11
team logo
Tromsø 13 13
12
team logo
Aalesund 13 12
13
team logo
Vålerenga 13 11
14
team logo
Bodø / Glimt 13 11
15
team logo
Stabæk 13 10
16
team logo
Start 13 6
P   Name S P
1
team logo
Sandefjord 10 25
2
team logo
Kristiansund 10 23
3
team logo
Levanger 10 20
4
team logo
Sandnes Ulf 10 17
5
team logo
Åsane 10 17
6
team logo
Ranheim 10 15
7
team logo
Kongsvinger 10 14
8
team logo
Strømmen 10 14
9
team logo
Jerv 10 13
10
team logo
KFUM 10 12
11
team logo
Mjøndalen 10 10
12
team logo
Raufoss 10 9
13
team logo
Bryne 10 8
14
team logo
Hødd 10 8
15
team logo
Fredrikstad 10 8
16
team logo
Ullensaker... 10 6
P   Name S P
1 Tromsdalen 8 24
2 Finnsnes 8 20
3 Skeid 8 15
4 Grorud 8 15
5 Stabæk II 8 13
6 Follo 8 13
7 Kjelsås 8 12
8 Senja 8 10
9 Alta 8 9
10 Oppsal 8 9
11 Tromsø II 8 9
12 Harstad 8 5
13 Ullern 8 4
14 Mo 8 1
P   Name S P
1 Elverum 8 24
2 Nardo 8 19
3 Brattvåg 8 16
4 HamKam 8 15
5 Nybergsund 8 11
6 Rosenborg II 8 10
7 Brumunddal 8 10
8 Strindheim 8 10
9 Byåsen 8 10
10 Hønefoss 8 9
11 Stjørdals-... 8 9
12 Gjøvik-Lyn 8 6
13 Tynset 7 4
14 Molde II 7 3
P   Name S P
1 Nest-Sotra 8 21
2 Florø 8 17
3 Egersund 8 14
4 Vålerenga II 7 14
5 Vidar 6 13
6 Lørenskog 8 13
7 Fana 8 11
8 Fyllingsda... 8 9
9 Vard 8 8
10 Stord 8 8
11 Sola 8 6
12 Frigg 8 6
13 Lysekloster 8 6
14 Førde 7 3
P   Name S P
1 Arendal 8 20
2 Kvik Halden 8 17
3 Notodden 8 17
4 Odd II 8 14
5 Fram 8 13
6 Strømsgods... 8 13
7 Pors Grenl... 8 12
8 Asker 8 12
9 Vindbjart 8 10
10 Moss 8 9
11 Bærum 8 8
12 Tønsberg 8 8
13 Ørn Horten 8 6
14 Flekkerøy 8 0
P   Name S P
1 Stabæk 9 22
2 Avaldsnes 9 22
3 Lillestrøm 8 20
4 Kolbotn 9 19
5 Arna-Bjørnar 8 13
6 Sandviken 9 12
7 Trondheims... 9 12
8 Klepp 9 12
9 Røa 9 8
10 Vålerenga 9 6
11 Medkila 9 4
12 Urædd 9 0

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner