SparebankenVest

Kontakt oss

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger.

Her finner du kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Kurt Eskevik Nestleder tlf:  Mail: kurt.eskevik@moller.no
Randi Kvaløy Medlem tlf: Mail: randi@finasvingen.no
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Synnøve Haftorsen Brakstad Medlem tlf: Mail: synnove@brasseriebrakstad.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Trygve Nygaard Vara tlf: Mail: 


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Odd Kåre Øygarden Medlem tlf: Mail: odd.kaare@rts.as
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Terje Miljeteig Medlem tlf: Mail: 
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Eirik Opedal Daglig Leder tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Runar Nordvik Medieansvarlig tlf: 920 90 270    Mail: runar@fkh.no
Tina Lønning

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 975 83 359   Mail: tina@fkh.no
Tina Lønning Butikk/Web-shop tlf: 975 83 359    Mail: tina@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no
Andreas B.Matland Marked tlf: 944 97 579 Mail: andreas@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Jostein Grindhaug Leder A-lag tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
             
Andrea Loberto Ass.trener tlf: 476 41 581 Mail: andrea.loberto@fkh.no
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen @fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjorn@fkh.no
Espen Bull-Tornøe Hovedtrener FKH2 tlf: 413 22 640   Mail: espen.bull@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Trenerutvikler

Trener G16

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Logistikkmedarb. tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no
David Rasmussen Trener FKH Team U13 tlf: 957 06 919 Mail: david@haugar.no
Henrik Digernes Trener FKH Team U14 tlf: 934 68 674 Mail: henrik.digernes@htg.vgs.no
       

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhetssjef

tlf: 913 38 201                                                

Mail:  hans.jacob.svendsen@securitas.no                 

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Runar Nordvik         fkh.no

tlf: 920 90 270

Mail: runar@fkh.no

John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no
Arild Flesjå Leder Maakeberget tlf: 916 83 969 Mail: arif@fatland.no
Arne Solvang Leder Maakeungene tlf: 918 033 38 Mail: arsolv@online.no
Einar G. Sigurjonsson Vaktmester tlf: 412 26 765 Mail: einar.g.sigurjonsson@fkh.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Rosenborg 25 62
2
team logo
Brann 25 44
3
team logo
Odd 25 42
4
team logo
Haugesund 25 40
5
team logo
Sarpsborg 08 25 39
6
team logo
Molde 25 38
7
team logo
Strømsgodset 25 36
8
team logo
Viking 25 36
9
team logo
Sogndal 25 34
10
team logo
Vålerenga 25 30
11
team logo
Tromsø 25 30
12
team logo
Aalesund 25 29
13
team logo
Stabæk 25 27
14
team logo
Bodø / Glimt 25 27
15
team logo
Lillestrøm 25 23
16
team logo
Start 25 12
P   Name S P
1
team logo
Kristiansund 26 54
2
team logo
Sandefjord 26 50
3
team logo
Jerv 26 49
4
team logo
Sandnes Ulf 26 45
5
team logo
Kongsvinger 26 42
6
team logo
Mjøndalen 26 42
7
team logo
Strømmen 26 41
8
team logo
Levanger 26 38
9
team logo
Åsane 26 31
10
team logo
Fredrikstad 26 31
11
team logo
Ranheim 26 31
12
team logo
Hødd 26 29
13
team logo
Ullensaker... 26 28
14
team logo
KFUM 26 23
15
team logo
Bryne 26 23
16
team logo
Raufoss 26 18
P   Name S P
1 Tromsdalen 22 57
2 Finnsnes 22 48
3 Skeid 22 47
4 Grorud 22 42
5 Follo 22 34
6 Alta 22 33
7 Kjelsås 22 32
8 Oppsal 22 29
9 Senja 22 26
10 Harstad 22 25
11 Stabæk II 22 22
12 Ullern 22 14
13 Tromsø II 22 14
14 Mo 22 7
P   Name S P
1 Elverum 22 54
2 HamKam 22 44
3 Byåsen 22 37
4 Hønefoss 22 36
5 Nybergsund 22 36
6 Nardo 22 34
7 Brattvåg 22 32
8 Brumunddal 22 32
9 Stjørdals-... 22 26
10 Gjøvik-Lyn 22 25
11 Strindheim 22 24
12 Molde II 22 21
13 Rosenborg II 22 20
14 Tynset 22 7
P   Name S P
1 Florø 22 57
2 Nest-Sotra 22 54
3 Egersund 22 40
4 Vidar 22 36
5 Vålerenga II 22 33
6 Fana 22 31
7 Vard 22 30
8 Lysekloster 22 30
9 Lørenskog 22 26
10 Fyllingsda... 22 25
11 Stord 22 23
12 Frigg 22 19
13 Sola 22 15
14 Førde 22 14
P   Name S P
1 Arendal 22 54
2 Notodden 22 43
3 Vindbjart 22 37
4 Odd II 22 37
5 Bærum 22 37
6 Asker 22 36
7 Fram 22 35
8 Strømsgods... 22 32
9 Kvik Halden 22 30
10 Moss 22 28
11 Tønsberg 22 28
12 Pors Grenl... 22 26
13 Ørn Horten 22 10
14 Flekkerøy 22 6
P   Name S P
1 Lillestrøm 18 50
2 Avaldsnes 17 43
3 Kolbotn 17 35
4 Stabæk 17 33
5 Røa 18 27
6 Sandviken 17 23
7 Arna-Bjørnar 17 20
8 Klepp 17 19
9 Trondheims... 17 16
10 Vålerenga 17 16
11 Medkila 17 6
12 Urædd 17 5

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner