SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger.

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Randi Kvaløy Medlem tlf: Mail: 
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Kurt Eskevik Vara tlf: Mail: kurt.eskevik@moller.no


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Ingolf Steensnæs   tlf: Mail:  Ingolf.Steensnaes@eltelnetworks.com
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Kåre Johannes Lie Medlem tlf: Mail: kjl@reachsubsea.no
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Eirik Opedal Daglig Leder tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Medie & Arrangementssjef tlf: 984 99 807 Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail:hedda@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Asbjørn Helgeland Sportssjef tlf: 406 14 867                    Mail: asbjorn@fkh.no                    
Jostein Grinhaug Hovedtrener tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Mark Dempsey Trener tlf:  Mail: mark.dempsey@fkh.no          
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Kjell Sture Jensen   

Fysisk trener

tlf: 913 76 923             Mail: kjell.sture.jensen@gmail.com     
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjorn@fkh.no
Espen Bull-Tornøe Hovedtrener FKH2 tlf:  Mail: espen.bull@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Trenerutvikler

Trener G16

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Materialforvalter tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no
David Rasmussen Trener FKH Team U13 tlf: 957 06 919 Mail: david@haugar.no
Henrik Digernes Trener FKH Team U14 tlf: 934 68 674 Mail: henrik.digernes@htg.vgs.no
       

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no
Arild Flesjå Leder Maakeberget tlf: 916 83 969 Mail: arif@fatland.no
Arne Solvang Leder Maakeungene tlf: 918 033 38 Mail: arsolv@online.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Rosenborg 18 42
2
team logo
Stabæk 18 35
3
team logo
Vålerenga 18 33
4
team logo
Viking 18 31
5
team logo
Strømsgodset 17 30
6
team logo
Odd 18 28
7
team logo
Molde 17 25
8
team logo
Lillestrøm 18 24
9
team logo
Bodø / Glimt 18 23
10
team logo
Aalesund 18 22
11
team logo
Haugesund 18 21
12
team logo
Start 18 19
13
team logo
Sarpsborg 08 18 19
14
team logo
Tromsø 18 16
15
team logo
Mjøndalen 18 16
16
team logo
Sandefjord 18 9
P   Name S P
1
team logo
Sogndal 17 35
2
team logo
Sandnes Ulf 17 31
3
team logo
Brann 17 30
4
team logo
Hødd 17 28
5
team logo
Bryne 17 25
6
team logo
Strømmen 17 25
7
team logo
Jerv 17 24
8
team logo
Ranheim 17 24
9
team logo
Kristiansund 17 24
10
team logo
Bærum 17 21
11
team logo
Follo 17 20
12
team logo
Fredrikstad 17 19
13
team logo
Levanger 17 17
14
team logo
Åsane 17 16
15
team logo
Nest-Sotra 17 14
16
team logo
Hønefoss 17 13
P   Name S P
1 KFUM 14 37
2 Grorud 14 31
3 Kjelsås 14 30
4 Tromsdalen 13 27
5 Stabæk II 14 26
6 Finnsnes 14 23
7 Senja 14 21
8 Vålerenga II 13 19
9 Harstad 14 15
10 Ullern 14 14
11 Holmen 14 11
12 Skeid 14 10
13 Mjølner 14 8
14 Lyn 14 2
P   Name S P
1 Raufoss 14 36
2 Moss 14 33
3 Kvik Halden 13 27
4 Fram 14 25
5 Notodden 14 23
6 Alta 14 21
7 Strømsgods... 13 20
8 Gjøvik-Lyn 14 20
9 Lørenskog 14 19
10 Ørn Horten 14 17
11 Nybergsund 14 16
12 Sprint-Jeløy 14 8
13 Lillestrøm... 13 3
14 Drammen 13 3
P   Name S P
1 Egersund 14 33
2 Ullensaker... 14 33
3 Vard 14 24
4 Sola 14 23
5 Vidar 14 22
6 Vindbjart 14 20
7 Flekkerøy 14 19
8 Fana 14 17
9 Arendal 14 16
10 Eidsvold 14 13
11 Donn 14 13
12 Odd II 14 12
13 Odda 14 12
14 Fyllingsda... 14 10
P   Name S P
1 Kongsvinger 14 36
2 HamKam 14 24
3 Nardo 14 24
4 Elverum 14 22
5 Florø 14 21
6 Stjørdals-... 14 20
7 Molde II 14 18
8 Strindheim 14 18
9 Førde 14 17
10 Brumunddal 14 17
11 Rødde 14 16
12 Aalesund II 14 13
13 Byåsen 14 12
14 Træff 14 11
P   Name S P
1 LSK Kvinner 11 30
2 Avaldsnes 10 22
3 Røa 11 21
4 Klepp 10 19
5 Trondheims... 10 17
6 Kolbotn 10 16
7 Stabæk 9 12
8 Arna-Bjørnar 11 12
9 Vålerenga 11 12
10 Sandviken 11 6
11 Amazon Gri... 11 5
12 Medkila 11 4

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner

Spv