SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger.

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Randi Kvaløy Medlem tlf: Mail: randi@finasvingen.no
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Kurt Eskevik Vara tlf: Mail: kurt.eskevik@moller.no


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
    tlf: Mail: 
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Terje Miljeteig Medlem tlf: Mail: 
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Eirik Opedal Daglig Leder tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Mediesjef & Arr.Sjef tlf: 984 99 807 Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail:hedda@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Jostein Grinhaug Hovedtrener tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Mark Dempsey Trener tlf: 484 76 184 Mail: mark.dempsey@fkh.no          
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Kjell Sture Jensen   

Fysisk trener

tlf: 913 76 923             Mail: kjell.sture.jensen@gmail.com     
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjorn@fkh.no
Espen Bull-Tornøe Hovedtrener FKH2 tlf: 413 22 640 Mail: espen.bull@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Trenerutvikler

Trener G16

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Logistikkmedarb. tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no
David Rasmussen Trener FKH Team U13 tlf: 957 06 919 Mail: david@haugar.no
Henrik Digernes Trener FKH Team U14 tlf: 934 68 674 Mail: henrik.digernes@htg.vgs.no
       

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no
Arild Flesjå Leder Maakeberget tlf: 916 83 969 Mail: arif@fatland.no
Arne Solvang Leder Maakeungene tlf: 918 033 38 Mail: arsolv@online.no
Einar G. Sigurdjonsson Vaktmester tlf: 412 26 765 Mail: einar.g.sigurdjonsson@fkh.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Aalesund 0 0
2
team logo
Bodø / Glimt 0 0
3
team logo
Brann 0 0
4
team logo
Haugesund 0 0
5
team logo
Lillestrøm 0 0
6
team logo
Molde 0 0
7
team logo
Odd 0 0
8
team logo
Rosenborg 0 0
9
team logo
Sarpsborg 08 0 0
10
team logo
Sogndal 0 0
11
team logo
Stabæk 0 0
12
team logo
Start 0 0
13
team logo
Strømsgodset 0 0
14
team logo
Tromsø 0 0
15
team logo
Viking 0 0
16
team logo
Vålerenga 0 0
P   Name S P
1
team logo
Bryne 0 0
2
team logo
Fredrikstad 0 0
3
team logo
Hødd 0 0
4
team logo
Jerv 0 0
5
team logo
KFUM 0 0
6
team logo
Kongsvinger 0 0
7
team logo
Kristiansund 0 0
8
team logo
Levanger 0 0
9
team logo
Mjøndalen 0 0
10
team logo
Ranheim 0 0
11
team logo
Raufoss 0 0
12
team logo
Sandefjord 0 0
13
team logo
Sandnes Ulf 0 0
14
team logo
Strømmen 0 0
15
team logo
Ullensaker... 0 0
16
team logo
Åsane 0 0
P   Name S P
1 Alta 0 0
2 Finnsnes 0 0
3 Follo 0 0
4 Grorud 0 0
5 Harstad 0 0
6 Kjelsås 0 0
7 Mo 0 0
8 Oppsal 0 0
9 Senja 0 0
10 Skeid 0 0
11 Stabæk II 0 0
12 Tromsdalen 0 0
13 Tromsø II 0 0
14 Ullern 0 0
P   Name S P
1 Brattvåg 0 0
2 Brumunddal 0 0
3 Byåsen 0 0
4 Elverum 0 0
5 Gjøvik-Lyn 0 0
6 HamKam 0 0
7 Hønefoss 0 0
8 Molde II 0 0
9 Nardo 0 0
10 Nybergsund 0 0
11 Rosenborg II 0 0
12 Stjørdals-... 0 0
13 Strindheim 0 0
14 Tynset 0 0
P   Name S P
1 Egersund 0 0
2 Fana 0 0
3 Florø 0 0
4 Frigg 0 0
5 Fyllingsda... 0 0
6 Førde 0 0
7 Lysekloster 0 0
8 Lørenskog 0 0
9 Nest-Sotra 0 0
10 Sola 0 0
11 Stord 0 0
12 Vard 0 0
13 Vidar 0 0
14 Vålerenga II 0 0
P   Name S P
1 Arendal 0 0
2 Asker 0 0
3 Bærum 0 0
4 Flekkerøy 0 0
5 Fram 0 0
6 Kvik Halden 0 0
7 Moss 0 0
8 Notodden 0 0
9 Odd II 0 0
10 Pors Grenl... 0 0
11 Strømsgods... 0 0
12 Tønsberg 0 0
13 Vindbjart 0 0
14 Ørn Horten 0 0
P   Name S P
1 Arna-Bjørnar 0 0
2 Avaldsnes 0 0
3 Klepp 0 0
4 Kolbotn 0 0
5 Lillestrøm 0 0
6 Medkila 0 0
7 Røa 0 0
8 Sandviken 0 0
9 Stabæk 0 0
10 Trondheims... 0 0
11 Urædd 0 0
12 Vålerenga 0 0

Kamper

Se alle
  • Treningskamp

    borte, 14 februar 2016 - 16:30

    Viking

    18:23:24

    Viking
  • Treningskamp

    borte, 20 februar 2016 - 17:00

    Sogndal

    6d 18:53:24

    Sogndal
  • Treningskamp

    hjemme, 06 mars 2016 - 18:00

    Haugesund

    21d 19:53:24

    Haugesund
  • tippe ligaen

    borte, 13 mars 2016 - 18:00

    Sarpsborg 08

    28d 19:53:24

    Sarpsborg 08
  • tippe ligaen

    hjemme, 19 mars 2016 - 15:30

    Haugesund

    34d 17:23:24

    Haugesund
  • tippe ligaen

    hjemme, 04 oktober 2015 - 15:30

    Haugesund

    1

    -

    Haugesund

    2

  • tippe ligaen

    borte, 18 oktober 2015 - 18:00

    Lillestrøm

    2

    -

    Lillestrøm

    0

  • tippe ligaen

    hjemme, 24 oktober 2015 - 18:00

    Haugesund

    0

    -

    Haugesund

    1

  • tippe ligaen

    borte, 01 november 2015 - 18:00

    Rosenborg

    4

    -

    Rosenborg

    3

  • tippe ligaen

    hjemme, 08 november 2015 - 18:00

    Haugesund

    0

    -

    Haugesund

    1

  • Treningskamp

    borte, 03 februar 2016 - 16:30

    Dnipro Dnipropetrovsk

    1

    -

    Dnipro Dnipropetrovsk

    0

Partnere

Hovedsamarbeidspartner