SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Eirik Opedal Medlem tlf: Mail: eop@haugnett.no
Nils Halvor Berge Vara tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
       


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Ingolf Steensnæs   tlf: Mail:  Ingolf.Steensnaes@eltelnetworks.com
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Kåre Johannes Lie Medlem tlf: Mail: kjl@reachsubsea.no
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf:       Mail:
Eirik Opedal Driftssjef tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Medie & Arrangementssjef tlf: 984 99 807 Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf: 992 31 919          Mail: asle@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Gunhild Andersson Marked tlf: 959 65 835 Mail: gunhild@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail:hedda@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Asbjørn Helgeland Sportssjef tlf: 406 14 867                    Mail: asbjorn@fkh.no                    
Jostein Grinhaug Hovedtrener tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Eirik Horneland Ass.trener tlf: 994 77 818 Mail: eirik.horneland@fkh.no          
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Kjell Sture Jensen   

Fysisk trener

tlf: 913 76 923             Mail: kjell.sture.jensen@gmail.com     
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjørn@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Spillerutvikler/

FKH Team

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Materialforvalter tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Alf Ole Olsen Materialforvalter tlf: 950 88 070           Mail: 
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Molde 25 62
2
team logo
Odd 25 51
3
team logo
Rosenborg 25 45
4
team logo
Strømsgodset 25 43
5
team logo
Lillestrøm 25 40
6
team logo
Vålerenga 25 36
7
team logo
Stabæk 25 33
8
team logo
Viking 25 32
9
team logo
Sarpsborg 08 25 32
10
team logo
Start 25 31
11
team logo
Aalesund 25 28
12
team logo
Bodø / Glimt 25 28
13
team logo
Haugesund 25 24
14
team logo
Sogndal 25 24
15
team logo
Brann 25 23
16
team logo
Sandnes Ulf 25 18
P   Name S P
1
team logo
Sandefjord 26 59
2
team logo
Tromsø 26 53
3
team logo
Ranheim 26 45
4
team logo
Fredrikstad 26 45
5
team logo
Bærum 26 45
6
team logo
Mjøndalen 26 44
7
team logo
Kristiansund 26 44
8
team logo
Bryne 26 36
9
team logo
Hødd 26 36
10
team logo
Strømmen 26 34
11
team logo
Nest-Sotra 26 32
12
team logo
Hønefoss 26 30
13
team logo
Alta 26 27
14
team logo
Tromsdalen 26 26
15
team logo
Ullensaker... 26 19
16
team logo
HamKam 26 6
P   Name S P
1 Jerv 22 45
2 Vindbjart 22 42
3 Notodden 22 41
4 Fram 22 40
5 Flekkerøy 22 39
6 Kongsvinger 22 39
7 Arendal 22 31
8 Odd II 22 30
9 Holmen 22 28
10 Ørn Horten 22 25
11 Strømsgods... 22 23
12 Pors Grenl... 22 22
13 Asker 22 18
14 Birkebeine... 22 9
P   Name S P
1 Levanger 22 44
2 Elverum 22 44
3 Byåsen 22 44
4 Raufoss 22 43
5 Nybergsund 22 36
6 Gjøvik-Lyn 22 36
7 Nardo 22 32
8 Træff 22 27
9 Brumunddal 22 25
10 Rødde 22 25
11 Molde II 22 24
12 Rosenborg II 22 19
13 Herd 22 15
14 Valdres 22 15
P   Name S P
1 Åsane 22 46
2 Egersund 22 41
3 Vard 22 40
4 Vidar 22 33
5 Fyllingsda... 22 32
6 Florø 22 32
7 Førde 22 31
8 Fana 22 29
9 Lyn 22 28
10 Stabæk II 22 28
11 Grorud 22 25
12 Brann II 22 25
13 Stord 22 23
14 Ålgård 22 17
P   Name S P
1 Follo 22 57
2 Kjelsås 22 48
3 Moss 22 43
4 Eidsvold 22 39
5 KFUM 22 38
6 Skeid 22 36
7 Finnsnes 22 33
8 Harstad 22 32
9 Kvik Halden 22 31
10 Vålerenga II 22 30
11 Lørenskog 22 22
12 Drøbak / F... 22 12
13 Mo 22 10
14 Medkila 22 7
P   Name S P
1 Lillestrøm 18 45
2 Stabæk 18 43
3 Kolbotn 18 36
4 Røa 18 31
5 Arna-Bjørnar 18 30
6 Avaldsnes 18 29
7 Vålerenga 18 26
8 Klepp 18 22
9 Trondheims... 18 19
10 Medkila 18 15
11 Amazon Gri... 18 7
12 Grand Bodø 18 7

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner

Spv Emvest