SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger.

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Randi Kvaløy Medlem tlf: Mail: 
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Kurt Eskevik Vara tlf: Mail: kurt.eskevik@moller.no


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Ingolf Steensnæs   tlf: Mail:  Ingolf.Steensnaes@eltelnetworks.com
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Kåre Johannes Lie Medlem tlf: Mail: kjl@reachsubsea.no
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf:       Mail:
Eirik Opedal Driftssjef tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Medie & Arrangementssjef tlf: 984 99 807 Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf: 992 31 919          Mail: asle@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail:hedda@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Asbjørn Helgeland Sportssjef tlf: 406 14 867                    Mail: asbjorn@fkh.no                    
Jostein Grinhaug Hovedtrener tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Mark Dempsey Trener tlf:  Mail: mark.dempsey@fkh.no          
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Kjell Sture Jensen   

Fysisk trener

tlf: 913 76 923             Mail: kjell.sture.jensen@gmail.com     
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjorn@fkh.no
Espen Bull-Tornøe Hovedtrener FKH2 tlf:  Mail: espen.bull@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Trenerutvikler

Trener G16

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Materialforvalter tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no
David Rasmussen Trener FKH Team U13 tlf: 957 06 919 Mail: david@haugar.no
Henrik Digernes Trener FKH Team U14 tlf: 934 68 674 Mail: henrik.digernes@htg.vgs.no
       

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no
Arild Flesjå Leder Maakeberget tlf: 916 83 969 Mail: arif@fatland.no
Arne Solvang Leder Maakeungene tlf: 918 033 38 Mail: arsolv@online.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Rosenborg 10 25
2
team logo
Molde 11 20
3
team logo
Stabæk 10 20
4
team logo
Vålerenga 10 20
5
team logo
Viking 10 19
6
team logo
Odd 11 17
7
team logo
Sarpsborg 08 10 16
8
team logo
Lillestrøm 10 15
9
team logo
Start 11 12
10
team logo
Strømsgodset 10 12
11
team logo
Mjøndalen 10 12
12
team logo
Haugesund 11 12
13
team logo
Aalesund 11 12
14
team logo
Sandefjord 11 6
15
team logo
Tromsø 10 5
16
team logo
Bodø / Glimt 10 5
P   Name S P
1
team logo
Sogndal 10 23
2
team logo
Hødd 10 21
3
team logo
Bærum 10 17
4
team logo
Follo 10 16
5
team logo
Sandnes Ulf 10 15
6
team logo
Kristiansund 10 15
7
team logo
Jerv 10 15
8
team logo
Strømmen 10 14
9
team logo
Brann 10 14
10
team logo
Levanger 10 12
11
team logo
Bryne 10 12
12
team logo
Åsane 10 12
13
team logo
Fredrikstad 10 8
14
team logo
Ranheim 10 7
15
team logo
Hønefoss 10 7
16
team logo
Nest-Sotra 10 5
P   Name S P
1 KFUM 6 18
2 Grorud 6 15
3 Finnsnes 6 13
4 Stabæk II 6 13
5 Kjelsås 6 12
6 Tromsdalen 6 12
7 Vålerenga II 6 8
8 Ullern 7 7
9 Senja 6 5
10 Harstad 6 5
11 Skeid 6 4
12 Mjølner 6 4
13 Holmen 7 2
14 Lyn 6 1
P   Name S P
1 Raufoss 6 18
2 Moss 6 15
3 Kvik Halden 6 13
4 Lørenskog 6 12
5 Ørn Horten 6 10
6 Fram 6 8
7 Alta 6 8
8 Notodden 7 8
9 Strømsgods... 6 8
10 Sprint-Jeløy 6 7
11 Gjøvik-Lyn 7 6
12 Nybergsund 7 5
13 Drammen 7 3
14 Lillestrøm... 6 2
P   Name S P
1 Ullensaker... 7 17
2 Flekkerøy 7 13
3 Vard 7 12
4 Fana 7 11
5 Vindbjart 7 9
6 Vidar 7 9
7 Arendal 7 9
8 Fyllingsda... 7 9
9 Egersund 6 9
10 Odd II 7 8
11 Donn 7 8
12 Sola 7 7
13 Odda 7 6
14 Eidsvold 6 4
P   Name S P
1 Kongsvinger 6 18
2 Florø 7 11
3 Nardo 6 11
4 Strindheim 7 11
5 HamKam 7 11
6 Førde 6 9
7 Aalesund II 6 9
8 Elverum 7 9
9 Stjørdals-... 7 9
10 Byåsen 7 7
11 Brumunddal 6 6
12 Rødde 7 6
13 Træff 7 4
14 Molde II 6 1
P   Name S P
1 LSK Kvinner 8 21
2 Avaldsnes 8 16
3 Klepp 8 16
4 Røa 8 15
5 Trondheims... 8 14
6 Kolbotn 8 13
7 Stabæk 8 9
8 Vålerenga 8 8
9 Arna-Bjørnar 8 6
10 Sandviken 8 5
11 Amazon Gri... 8 5
12 Medkila 8 4

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner

Spv