SparebankenVest

Kontakt oss

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger.

Her finner du kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Kurt Eskevik Nestleder tlf:  Mail: kurt.eskevik@moller.no
Randi Kvaløy Medlem tlf: Mail: randi@finasvingen.no
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Synnøve Haftorsen Brakstad Medlem tlf: Mail: synnove@brasseriebrakstad.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Trygve Nygaard Vara tlf: Mail: 


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Odd Kåre Øygarden Medlem tlf: Mail: odd.kaare@rts.as
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Terje Miljeteig Medlem tlf: Mail: 
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Eirik Opedal Daglig Leder tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Runar Nordvik Medieansvarlig tlf: 920 90 270    Mail: runar@fkh.no
Tina Lønning

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 975 83 359   Mail: tina@fkh.no
Tina Lønning Butikk/Web-shop tlf: 975 83 359    Mail: tina@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no
Andreas B.Matland Marked tlf: 944 97 579 Mail: andreas@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Jostein Grindhaug Leder A-lag tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
             
Andrea Loberto Ass.trener tlf: 476 41 581 Mail: andrea.loberto@fkh.no
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen @fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjorn@fkh.no
Espen Bull-Tornøe Hovedtrener FKH2 tlf: 413 22 640   Mail: espen.bull@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Trenerutvikler

Trener G16

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Logistikkmedarb. tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no
David Rasmussen Trener FKH Team U13 tlf: 957 06 919 Mail: david@haugar.no
Henrik Digernes Trener FKH Team U14 tlf: 934 68 674 Mail: henrik.digernes@htg.vgs.no
       

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhetssjef

tlf: 913 38 201                                                

Mail:  hans.jacob.svendsen@securitas.no                 

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Runar Nordvik         fkh.no

tlf: 920 90 270

Mail: runar@fkh.no

John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no
Arild Flesjå Leder Maakeberget tlf: 916 83 969 Mail: arif@fatland.no
Arne Solvang Leder Maakeungene tlf: 918 033 38 Mail: arsolv@online.no
Einar G. Sigurjonsson Vaktmester tlf: 412 26 765 Mail: einar.g.sigurjonsson@fkh.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Rosenborg 22 53
2
team logo
Odd 22 38
3
team logo
Haugesund 22 38
4
team logo
Brann 22 37
5
team logo
Molde 22 37
6
team logo
Sarpsborg 08 22 36
7
team logo
Strømsgodset 22 34
8
team logo
Viking 22 32
9
team logo
Vålerenga 22 28
10
team logo
Sogndal 22 28
11
team logo
Bodø / Glimt 22 24
12
team logo
Tromsø 22 24
13
team logo
Lillestrøm 22 23
14
team logo
Stabæk 22 21
15
team logo
Aalesund 22 20
16
team logo
Start 22 9
P   Name S P
1
team logo
Kristiansund 23 48
2
team logo
Sandefjord 23 43
3
team logo
Jerv 23 42
4
team logo
Sandnes Ulf 23 38
5
team logo
Kongsvinger 23 38
6
team logo
Strømmen 23 37
7
team logo
Levanger 23 35
8
team logo
Mjøndalen 23 35
9
team logo
Åsane 23 30
10
team logo
Fredrikstad 23 27
11
team logo
Hødd 23 27
12
team logo
Ullensaker... 23 25
13
team logo
Ranheim 23 25
14
team logo
KFUM 23 23
15
team logo
Raufoss 23 18
16
team logo
Bryne 23 17
P   Name S P
1 Tromsdalen 19 48
2 Finnsnes 19 42
3 Skeid 19 40
4 Grorud 19 33
5 Follo 19 30
6 Oppsal 19 29
7 Alta 19 27
8 Kjelsås 19 25
9 Harstad 19 24
10 Senja 19 20
11 Stabæk II 19 16
12 Ullern 19 14
13 Tromsø II 19 14
14 Mo 19 7
P   Name S P
1 Elverum 19 47
2 HamKam 19 37
3 Nybergsund 19 34
4 Hønefoss 19 32
5 Byåsen 19 31
6 Brumunddal 19 28
7 Nardo 19 28
8 Brattvåg 19 26
9 Stjørdals-... 19 23
10 Strindheim 19 23
11 Gjøvik-Lyn 19 21
12 Rosenborg II 19 17
13 Molde II 19 15
14 Tynset 19 7
P   Name S P
1 Florø 19 48
2 Nest-Sotra 19 48
3 Egersund 19 36
4 Vålerenga II 19 30
5 Vidar 19 30
6 Lysekloster 19 30
7 Fana 19 28
8 Vard 19 24
9 Lørenskog 19 23
10 Fyllingsda... 19 19
11 Stord 19 17
12 Frigg 19 16
13 Sola 19 12
14 Førde 19 10
P   Name S P
1 Arendal 19 45
2 Notodden 19 38
3 Fram 19 32
4 Asker 19 32
5 Strømsgods... 19 29
6 Vindbjart 19 28
7 Bærum 19 28
8 Odd II 19 28
9 Tønsberg 19 27
10 Kvik Halden 19 26
11 Moss 19 25
12 Pors Grenl... 19 25
13 Ørn Horten 19 10
14 Flekkerøy 19 6
P   Name S P
1 Lillestrøm 16 44
2 Avaldsnes 14 34
3 Stabæk 15 29
4 Kolbotn 15 29
5 Røa 16 26
6 Sandviken 15 19
7 Klepp 15 19
8 Arna-Bjørnar 14 19
9 Trondheims... 15 16
10 Vålerenga 15 16
11 Medkila 15 5
12 Urædd 15 1

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner