SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger.

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Randi Kvaløy Medlem tlf: Mail: 
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Kurt Eskevik Vara tlf: Mail: kurt.eskevik@moller.no


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Ingolf Steensnæs   tlf: Mail:  Ingolf.Steensnaes@eltelnetworks.com
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Kåre Johannes Lie Medlem tlf: Mail: kjl@reachsubsea.no
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf:       Mail:
Eirik Opedal Driftssjef tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Medie & Arrangementssjef tlf: 984 99 807 Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf: 992 31 919          Mail: asle@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail:hedda@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Asbjørn Helgeland Sportssjef tlf: 406 14 867                    Mail: asbjorn@fkh.no                    
Jostein Grinhaug Hovedtrener tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Mark Dempsey Trener tlf:  Mail: mark.dempsey@fkh.no          
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Kjell Sture Jensen   

Fysisk trener

tlf: 913 76 923             Mail: kjell.sture.jensen@gmail.com     
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjørn@fkh.no
Espen Bull-Tornøe Hovedtrener FKH2 tlf:  Mail: espen.bull@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Trenerutvikler

Trener G16

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Materialforvalter tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no
David Rasmussen Trener FKH Team U13 tlf: 957 06 919 Mail: david@haugar.no
Henrik Digernes Trener FKH Team U14 tlf: 934 68 674 Mail: henrik.digernes@htg.vgs.no
       

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no
Arild Flesjå Leder Maakeberget tlf: 916 83 969 Mail: arif@fatland.no
Arne Solvang Leder Maakeungene tlf: 918 033 38 Mail: arsolv@online.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Rosenborg 4 10
2
team logo
Odd 4 10
3
team logo
Vålerenga 4 10
4
team logo
Molde 4 7
5
team logo
Stabæk 4 7
6
team logo
Sandefjord 4 6
7
team logo
Mjøndalen 4 6
8
team logo
Start 4 5
9
team logo
Sarpsborg 08 4 5
10
team logo
Strømsgodset 4 5
11
team logo
Tromsø 4 4
12
team logo
Viking 4 3
13
team logo
Lillestrøm 4 2
14
team logo
Haugesund 4 2
15
team logo
Bodø / Glimt 4 1
16
team logo
Aalesund 4 1
P   Name S P
1
team logo
Åsane 4 10
2
team logo
Follo 4 10
3
team logo
Sogndal 4 10
4
team logo
Bryne 4 8
5
team logo
Kristiansund 4 7
6
team logo
Hødd 4 7
7
team logo
Sandnes Ulf 4 6
8
team logo
Bærum 4 4
9
team logo
Brann 3 4
10
team logo
Fredrikstad 3 3
11
team logo
Ranheim 4 3
12
team logo
Strømmen 4 3
13
team logo
Jerv 3 2
14
team logo
Levanger 4 2
15
team logo
Nest-Sotra 4 0
16
team logo
Hønefoss 3 0
P   Name S P
1 Grorud 2 6
2 KFUM 2 6
3 Tromsdalen 2 6
4 Kjelsås 2 3
5 Finnsnes 2 3
6 Stabæk II 1 1
7 Vålerenga II 1 1
8 Holmen 1 1
9 Ullern 2 1
10 Senja 2 1
11 Skeid 2 1
12 Harstad 2 1
13 Mjølner 2 1
14 Lyn 1 0
P   Name S P
1 Raufoss 2 6
2 Kvik Halden 2 4
3 Strømsgods... 1 3
4 Drammen 1 3
5 Ørn Horten 2 3
6 Moss 2 3
7 Sprint-Jeløy 2 3
8 Notodden 2 2
9 Alta 1 1
10 Lørenskog 1 1
11 Nybergsund 2 1
12 Lillestrøm... 1 0
13 Fram 1 0
14 Gjøvik-Lyn 2 0
P   Name S P
1 Egersund 2 6
2 Ullensaker... 2 4
3 Donn 2 4
4 Fana 2 4
5 Vidar 2 3
6 Flekkerøy 2 3
7 Odda 2 3
8 Arendal 2 2
9 Vindbjart 2 2
10 Odd II 1 1
11 Sola 2 1
12 Eidsvold 2 1
13 Fyllingsda... 2 0
14 Vard 1 0
P   Name S P
1 Kongsvinger 2 6
2 Førde 2 6
3 Brumunddal 2 4
4 HamKam 2 4
5 Florø 1 3
6 Byåsen 2 3
7 Elverum 2 2
8 Strindheim 2 2
9 Nardo 2 1
10 Rødde 2 1
11 Stjørdals-... 1 0
12 Aalesund II 1 0
13 Molde II 1 0
14 Træff 2 0
P   Name S P
1 LSK Kvinner 4 12
2 Klepp 4 10
3 Stabæk 4 7
4 Kolbotn 4 7
5 Trondheims... 4 7
6 Avaldsnes 4 7
7 Røa 4 7
8 Amazon Gri... 4 4
9 Vålerenga 4 3
10 Arna-Bjørnar 4 1
11 Sandviken 4 1
12 Medkila 4 1

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner

Spv