SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Eirik Opedal Medlem tlf: Mail: eop@haugnett.no
Nils Halvor Berge Vara tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
       


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Ingolf Steensnæs   tlf: Mail:  Ingolf.Steensnaes@eltelnetworks.com
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Kåre Johannes Lie Medlem tlf: Mail: kjl@reachsubsea.no
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf:       Mail:
Eirik Opedal Driftssjef tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Medie & Arrangementssjef tlf: 984 99 807 Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf: 992 31 919          Mail: asle@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Gunhild Andersson Marked tlf: 959 65 835 Mail: gunhild@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail:hedda@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Asbjørn Helgeland Sportssjef tlf: 406 14 867                    Mail: asbjorn@fkh.no                    
Jostein Grinhaug Hovedtrener tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Eirik Horneland Ass.trener tlf: 994 77 818 Mail: eirik.horneland@fkh.no          
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Kjell Sture Jensen   

Fysisk trener

tlf: 913 76 923             Mail: kjell.sture.jensen@gmail.com     
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjørn@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Spillerutvikler/

FKH Team

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Materialforvalter tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Alf Ole Olsen Materialforvalter tlf: 950 88 070           Mail: 
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Molde 28 68
2
team logo
Odd 28 58
3
team logo
Rosenborg 28 54
4
team logo
Strømsgodset 28 47
5
team logo
Lillestrøm 28 43
6
team logo
Vålerenga 28 39
7
team logo
Sarpsborg 08 28 37
8
team logo
Stabæk 28 36
9
team logo
Aalesund 28 35
10
team logo
Start 28 34
11
team logo
Viking 28 33
12
team logo
Haugesund 28 33
13
team logo
Bodø / Glimt 28 32
14
team logo
Sogndal 28 24
15
team logo
Brann 28 23
16
team logo
Sandnes Ulf 28 21
P   Name S P
1
team logo
Sandefjord 29 66
2
team logo
Tromsø 29 56
3
team logo
Mjøndalen 29 50
4
team logo
Kristiansund 29 48
5
team logo
Fredrikstad 29 48
6
team logo
Bærum 29 48
7
team logo
Ranheim 29 46
8
team logo
Hødd 29 43
9
team logo
Bryne 29 39
10
team logo
Strømmen 29 38
11
team logo
Hønefoss 29 37
12
team logo
Nest-Sotra 29 36
13
team logo
Alta 29 34
14
team logo
Tromsdalen 29 30
15
team logo
Ullensaker... 29 22
16
team logo
HamKam 29 7
P   Name S P
1 Jerv 26 57
2 Vindbjart 26 51
3 Fram 26 49
4 Kongsvinger 26 48
5 Notodden 26 48
6 Flekkerøy 26 40
7 Odd II 26 37
8 Arendal 26 34
9 Holmen 26 32
10 Ørn Horten 26 31
11 Strømsgods... 26 29
12 Pors Grenl... 26 26
13 Asker 26 21
14 Birkebeine... 26 10
P   Name S P
1 Levanger 26 54
2 Byåsen 26 53
3 Elverum 26 52
4 Raufoss 26 50
5 Nybergsund 26 41
6 Gjøvik-Lyn 26 41
7 Nardo 26 38
8 Rødde 26 33
9 Brumunddal 26 30
10 Træff 26 28
11 Molde II 26 26
12 Herd 26 22
13 Rosenborg II 26 19
14 Valdres 26 16
P   Name S P
1 Åsane 26 55
2 Egersund 26 48
3 Vard 26 41
4 Vidar 26 40
5 Førde 26 39
6 Florø 26 37
7 Grorud 26 35
8 Stabæk II 26 34
9 Fana 26 33
10 Lyn 26 32
11 Fyllingsda... 26 32
12 Brann II 26 32
13 Stord 26 27
14 Ålgård 26 23
P   Name S P
1 Follo 26 66
2 Kjelsås 26 58
3 Moss 26 53
4 Eidsvold 26 45
5 KFUM 26 45
6 Finnsnes 26 43
7 Skeid 26 42
8 Harstad 26 39
9 Vålerenga II 26 36
10 Kvik Halden 26 31
11 Lørenskog 26 26
12 Drøbak / F... 26 15
13 Mo 26 13
14 Medkila 26 7
P   Name S P
1 Lillestrøm 21 54
2 Stabæk 21 52
3 Arna-Bjørnar 21 39
4 Kolbotn 21 39
5 Avaldsnes 21 35
6 Røa 21 32
7 Vålerenga 21 27
8 Klepp 21 26
9 Trondheims... 21 24
10 Medkila 21 15
11 Amazon Gri... 21 11
12 Grand Bodø 21 7

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner

Spv Emvest