SparebankenVest

Kontakt oss

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger.

Her finner du kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Kurt Eskevik Nestleder tlf:  Mail: kurt.eskevik@moller.no
Randi Kvaløy Medlem tlf: Mail: randi@finasvingen.no
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Synnøve Haftorsen Brakstad Medlem tlf: Mail: synnove@brasseriebrakstad.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Trygve Nygaard Vara tlf: Mail: 


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Odd Kåre Øygarden Medlem tlf: Mail: odd.kaare@rts.as
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Terje Miljeteig Medlem tlf: Mail: 
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Eirik Opedal Daglig Leder tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Runar Nordvik Medieansvarlig tlf: 920 90 270    Mail: runar@fkh.no
Tina Lønning

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 975 83 359   Mail: tina@fkh.no
Tina Lønning Butikk/Web-shop tlf: 975 83 359    Mail: tina@fkh.no
       

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Ståle Roness Marked tlf: 415 21 008      Mail: staale@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Stian Helgeland Marked tlf: 928 49 391 Mail: stian@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no
Andreas B.Matland Marked tlf: 944 97 579 Mail: andreas@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Jostein Grindhaug Leder A-lag tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
             
Andrea Loberto Ass.trener tlf: 476 41 581 Mail: andrea.loberto@fkh.no
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen @fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjorn@fkh.no
Espen Bull-Tornøe Hovedtrener FKH2 tlf: 413 22 640   Mail: espen.bull@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Trenerutvikler

Trener G16

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Logistikkmedarb. tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no
David Rasmussen Trener FKH Team U13 tlf: 957 06 919 Mail: david@haugar.no
Henrik Digernes Trener FKH Team U14 tlf: 934 68 674 Mail: henrik.digernes@htg.vgs.no
       

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhetssjef

tlf: 913 38 201                                                

Mail:  hans.jacob.svendsen@securitas.no                 

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Runar Nordvik         fkh.no

tlf: 920 90 270

Mail: runar@fkh.no

John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no
Arild Flesjå Leder Maakeberget tlf: 916 83 969 Mail: arif@fatland.no
Arne Solvang Leder Maakeungene tlf: 918 033 38 Mail: arsolv@online.no
Einar G. Sigurjonsson Vaktmester tlf: 412 26 765 Mail: einar.g.sigurjonsson@fkh.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Rosenborg 30 69
2
team logo
Brann 30 54
3
team logo
Odd 30 51
4
team logo
Haugesund 30 46
5
team logo
Molde 30 45
6
team logo
Sarpsborg 08 30 45
7
team logo
Strømsgodset 30 44
8
team logo
Viking 30 43
9
team logo
Aalesund 30 42
10
team logo
Vålerenga 30 38
11
team logo
Sogndal 30 36
12
team logo
Lillestrøm 30 34
13
team logo
Tromsø 30 34
14
team logo
Stabæk 30 31
15
team logo
Bodø / Glimt 30 30
16
team logo
Start 30 16
P   Name S P
1
team logo
Kristiansund 30 62
2
team logo
Sandefjord 30 59
3
team logo
Jerv 30 53
4
team logo
Sandnes Ulf 30 51
5
team logo
Kongsvinger 30 49
6
team logo
Mjøndalen 30 49
7
team logo
Strømmen 30 47
8
team logo
Levanger 30 45
9
team logo
Ranheim 30 39
10
team logo
Åsane 30 38
11
team logo
Fredrikstad 30 33
12
team logo
Ullensaker... 30 32
13
team logo
Bryne 30 30
14
team logo
Hødd 30 30
15
team logo
KFUM 30 26
16
team logo
Raufoss 30 21
P   Name S P
1 Tromsdalen 26 67
2 Finnsnes 26 56
3 Skeid 26 52
4 Grorud 26 51
5 Follo 26 41
6 Kjelsås 26 41
7 Alta 26 40
8 Harstad 26 31
9 Senja 26 29
10 Oppsal 26 29
11 Stabæk II 26 25
12 Ullern 26 18
13 Tromsø II 26 18
14 Mo 26 10
P   Name S P
1 Elverum 26 64
2 HamKam 26 56
3 Hønefoss 26 42
4 Brumunddal 26 42
5 Nybergsund 26 40
6 Byåsen 26 40
7 Nardo 26 39
8 Stjørdals-... 26 38
9 Brattvåg 26 38
10 Strindheim 26 30
11 Gjøvik-Lyn 26 28
12 Molde II 26 25
13 Rosenborg II 26 20
14 Tynset 26 7
P   Name S P
1 Florø 26 67
2 Nest-Sotra 26 61
3 Egersund 26 43
4 Vard 26 40
5 Fana 26 39
6 Vålerenga II 26 39
7 Vidar 26 39
8 Fyllingsda... 26 35
9 Lysekloster 26 30
10 Lørenskog 26 28
11 Frigg 26 26
12 Stord 26 24
13 Sola 26 21
14 Førde 26 19
P   Name S P
1 Arendal 26 63
2 Bærum 26 47
3 Notodden 26 45
4 Vindbjart 26 44
5 Asker 26 43
6 Fram 26 41
7 Odd II 26 41
8 Strømsgods... 26 37
9 Kvik Halden 26 36
10 Tønsberg 26 36
11 Moss 26 35
12 Pors Grenl... 26 29
13 Ørn Horten 26 11
14 Flekkerøy 26 9
P   Name S P
1 Lillestrøm 22 60
2 Avaldsnes 22 56
3 Stabæk 22 42
4 Kolbotn 22 40
5 Røa 22 33
6 Sandviken 22 27
7 Trondheims... 22 27
8 Arna-Bjørnar 22 25
9 Vålerenga 22 23
10 Klepp 22 20
11 Medkila 22 11
12 Urædd 22 6

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner