SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger.

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Randi Kvaløy Medlem tlf: Mail: randi@finasvingen.no
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Kurt Eskevik Vara tlf: Mail: kurt.eskevik@moller.no


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
    tlf: Mail: 
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Terje Miljeteig Medlem tlf: Mail: 
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Eirik Opedal Daglig Leder tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Medie & Arrangementssjef tlf: 984 99 807    Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372    Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372     Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail:hedda@fkh.no
Andreas B.Matland Marked tlf: 944 97 579 Mail: andreas@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Jostein Grindhaug Leder A-lag tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Mark Dempsey Hovedtrener tlf: 484 76 184 Mail: mark.dempsey@fkh.no          
Andrea Loberto Ass.trener 476 41 581 Mail: andrea.loberto@fkh.no
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjorn@fkh.no
Espen Bull-Tornøe Hovedtrener FKH2 tlf: 413 22 640   Mail: espen.bull@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Trenerutvikler

Trener G16

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Logistikkmedarb. tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no
David Rasmussen Trener FKH Team U13 tlf: 957 06 919 Mail: david@haugar.no
Henrik Digernes Trener FKH Team U14 tlf: 934 68 674 Mail: henrik.digernes@htg.vgs.no
       

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no
Arild Flesjå Leder Maakeberget tlf: 916 83 969 Mail: arif@fatland.no
Arne Solvang Leder Maakeungene tlf: 918 033 38 Mail: arsolv@online.no
Einar G. Sigurjonsson Vaktmester tlf: 412 26 765 Mail: einar.g.sigurjonsson@fkh.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Rosenborg 7 18
2
team logo
Molde 8 17
3
team logo
Odd 7 14
4
team logo
Brann 7 14
5
team logo
Lillestrøm 8 13
6
team logo
Haugesund 7 13
7
team logo
Strømsgodset 7 13
8
team logo
Viking 7 10
9
team logo
Sarpsborg 08 7 9
10
team logo
Aalesund 8 7
11
team logo
Bodø / Glimt 7 7
12
team logo
Sogndal 7 7
13
team logo
Vålerenga 8 6
14
team logo
Tromsø 7 6
15
team logo
Stabæk 7 4
16
team logo
Start 7 3
P   Name S P
1
team logo
Levanger 4 12
2
team logo
Sandefjord 5 10
3
team logo
Kristiansund 4 9
4
team logo
Sandnes Ulf 4 8
5
team logo
Åsane 4 7
6
team logo
Kongsvinger 4 7
7
team logo
Ranheim 4 6
8
team logo
Bryne 4 5
9
team logo
KFUM 4 5
10
team logo
Raufoss 4 4
11
team logo
Mjøndalen 4 4
12
team logo
Jerv 4 4
13
team logo
Strømmen 4 3
14
team logo
Ullensaker... 4 2
15
team logo
Hødd 4 2
16
team logo
Fredrikstad 5 1
P   Name S P
1 Tromsdalen 3 9
2 Finnsnes 3 9
3 Skeid 3 7
4 Follo 3 6
5 Grorud 3 6
6 Oppsal 4 5
7 Stabæk II 3 4
8 Kjelsås 3 4
9 Ullern 4 4
10 Alta 3 3
11 Senja 3 3
12 Tromsø II 3 3
13 Harstad 4 2
14 Mo 4 0
P   Name S P
1 Elverum 4 12
2 Brattvåg 4 10
3 Nardo 4 10
4 Nybergsund 4 7
5 Strindheim 4 6
6 Brumunddal 4 6
7 HamKam 4 5
8 Byåsen 4 4
9 Stjørdals-... 3 3
10 Rosenborg II 3 3
11 Gjøvik-Lyn 3 2
12 Hønefoss 4 2
13 Molde II 2 0
14 Tynset 3 0
P   Name S P
1 Fana 4 10
2 Nest-Sotra 4 9
3 Florø 4 8
4 Vålerenga II 3 7
5 Lørenskog 4 7
6 Vidar 3 6
7 Sola 4 5
8 Egersund 3 4
9 Vard 4 3
10 Stord 4 3
11 Fyllingsda... 3 2
12 Førde 3 2
13 Frigg 4 2
14 Lysekloster 3 0
P   Name S P
1 Fram 4 9
2 Asker 4 9
3 Arendal 4 8
4 Notodden 3 7
5 Kvik Halden 3 6
6 Pors Grenl... 4 6
7 Tønsberg 3 6
8 Odd II 3 6
9 Strømsgods... 3 6
10 Bærum 4 4
11 Vindbjart 4 4
12 Moss 4 1
13 Flekkerøy 4 0
14 Ørn Horten 3 0
P   Name S P
1 Lillestrøm 6 16
2 Stabæk 5 12
3 Avaldsnes 5 12
4 Kolbotn 4 10
5 Røa 5 7
6 Trondheims... 5 7
7 Arna-Bjørnar 5 7
8 Klepp 5 6
9 Sandviken 5 4
10 Medkila 4 1
11 Vålerenga 5 1
12 Urædd 4 0

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner