SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Eirik Opedal Medlem tlf: Mail: eop@haugnett.no
Nils Halvor Berge Vara tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
       


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Ingolf Steensnæs   tlf: Mail:  Ingolf.Steensnaes@eltelnetworks.com
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Kåre Johannes Lie Medlem tlf: Mail: kjl@reachsubsea.no
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf:       Mail:
Eirik Opedal Driftssjef tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Medie & Arrangementssjef tlf: 984 99 807 Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf: 992 31 919          Mail: asle@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Gunhild Andersson Marked tlf: 959 65 835 Mail: gunhild@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail:hedda@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Asbjørn Helgeland Sportssjef tlf: 406 14 867                    Mail: asbjorn@fkh.no                    
Jostein Grinhaug Hovedtrener tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Eirik Horneland Ass.trener tlf: 994 77 818 Mail: eirik.horneland@fkh.no          
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Kjell Sture Jensen   

Fysisk trener

tlf: 913 76 923             Mail: kjell.sture.jensen@gmail.com     
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjørn@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Spillerutvikler/

FKH Team

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Materialforvalter tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Alf Ole Olsen Materialforvalter tlf: 950 88 070           Mail: 
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Molde 27 65
2
team logo
Odd 28 58
3
team logo
Rosenborg 27 51
4
team logo
Strømsgodset 27 47
5
team logo
Lillestrøm 27 40
6
team logo
Vålerenga 28 39
7
team logo
Sarpsborg 08 27 36
8
team logo
Stabæk 27 35
9
team logo
Start 27 34
10
team logo
Viking 27 33
11
team logo
Aalesund 27 32
12
team logo
Haugesund 27 30
13
team logo
Bodø / Glimt 27 29
14
team logo
Sogndal 27 24
15
team logo
Brann 27 23
16
team logo
Sandnes Ulf 27 21
P   Name S P
1
team logo
Sandefjord 28 65
2
team logo
Tromsø 28 53
3
team logo
Kristiansund 28 48
4
team logo
Fredrikstad 28 48
5
team logo
Mjøndalen 28 47
6
team logo
Ranheim 28 45
7
team logo
Bærum 28 45
8
team logo
Hødd 28 40
9
team logo
Bryne 28 39
10
team logo
Strømmen 28 37
11
team logo
Hønefoss 28 36
12
team logo
Nest-Sotra 28 35
13
team logo
Alta 28 31
14
team logo
Tromsdalen 28 29
15
team logo
Ullensaker... 28 22
16
team logo
HamKam 28 7
P   Name S P
1 Jerv 25 54
2 Vindbjart 25 48
3 Notodden 25 48
4 Fram 25 46
5 Kongsvinger 25 45
6 Flekkerøy 25 40
7 Odd II 25 34
8 Arendal 25 34
9 Holmen 25 31
10 Strømsgods... 25 29
11 Ørn Horten 25 28
12 Pors Grenl... 25 25
13 Asker 25 21
14 Birkebeine... 25 10
P   Name S P
1 Levanger 25 53
2 Raufoss 25 50
3 Byåsen 25 50
4 Elverum 25 49
5 Nybergsund 25 40
6 Gjøvik-Lyn 25 40
7 Nardo 25 37
8 Rødde 25 30
9 Brumunddal 25 29
10 Træff 25 27
11 Molde II 25 25
12 Herd 25 22
13 Rosenborg II 25 19
14 Valdres 25 15
P   Name S P
1 Åsane 25 55
2 Egersund 25 45
3 Vard 25 41
4 Vidar 25 37
5 Florø 25 36
6 Førde 25 36
7 Stabæk II 25 34
8 Fana 25 33
9 Fyllingsda... 25 32
10 Grorud 25 32
11 Lyn 25 31
12 Brann II 25 29
13 Stord 25 27
14 Ålgård 25 20
P   Name S P
1 Follo 25 63
2 Kjelsås 25 55
3 Moss 25 50
4 KFUM 25 45
5 Eidsvold 25 42
6 Finnsnes 25 40
7 Harstad 25 39
8 Skeid 25 39
9 Vålerenga II 25 36
10 Kvik Halden 25 31
11 Lørenskog 25 26
12 Drøbak / F... 25 15
13 Mo 25 10
14 Medkila 25 7
P   Name S P
1 Lillestrøm 21 54
2 Stabæk 21 52
3 Arna-Bjørnar 21 39
4 Kolbotn 21 39
5 Avaldsnes 21 35
6 Røa 21 32
7 Vålerenga 21 27
8 Klepp 21 26
9 Trondheims... 21 24
10 Medkila 21 15
11 Amazon Gri... 21 11
12 Grand Bodø 21 7

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner

Spv Emvest