SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Eirik Opedal Medlem tlf: Mail: eop@haugnett.no
Nils Halvor Berge Vara tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
       


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Ingolf Steensnæs   tlf: Mail:  Ingolf.Steensnaes@eltelnetworks.com
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Kåre Johannes Lie Medlem tlf: Mail: kjl@reachsubsea.no
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf: 992 31 919          Mail: asle@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Medie & Arrangementssjef tlf: 984 99 807 Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf: 992 31 919          Mail: asle@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Gunhild Andersson Marked tlf: 959 65 835 Mail: gunhild@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail:hedda@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Asbjørn Helgeland Sportssjef tlf: 406 14 867                    Mail: asbjorn@fkh.no                    
Jostein Grinhaug Hovedtrener tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Eirik Horneland Ass.trener tlf: 994 77 818 Mail: eirik.horneland@fkh.no          
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Kjell Sture Jensen   

Fysisk trener

tlf: 913 76 923             Mail: kjell.sture.jensen@gmail.com     
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjørn@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Spillerutvikler/

FKH Team

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Materialforvalter tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Alf Ole Olsen Materialforvalter tlf: 950 88 070           Mail: 
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Molde 21 50
2
team logo
Odd 21 44
3
team logo
Strømsgodset 21 37
4
team logo
Rosenborg 21 36
5
team logo
Lillestrøm 21 34
6
team logo
Vålerenga 21 33
7
team logo
Viking 21 32
8
team logo
Stabæk 21 26
9
team logo
Bodø / Glimt 21 25
10
team logo
Sarpsborg 08 21 25
11
team logo
Start 21 22
12
team logo
Haugesund 21 21
13
team logo
Aalesund 21 21
14
team logo
Sogndal 21 20
15
team logo
Brann 21 19
16
team logo
Sandnes Ulf 21 13
P   Name S P
1
team logo
Sandefjord 22 47
2
team logo
Tromsø 21 44
3
team logo
Ranheim 22 40
4
team logo
Bærum 22 40
5
team logo
Mjøndalen 21 39
6
team logo
Fredrikstad 22 39
7
team logo
Kristiansund 22 36
8
team logo
Hødd 22 30
9
team logo
Nest-Sotra 22 27
10
team logo
Bryne 22 27
11
team logo
Strømmen 22 26
12
team logo
Alta 22 24
13
team logo
Hønefoss 22 24
14
team logo
Tromsdalen 22 20
15
team logo
Ullensaker... 22 19
16
team logo
HamKam 22 6
P   Name S P
1 Jerv 17 36
2 Vindbjart 17 34
3 Fram 17 33
4 Flekkerøy 17 31
5 Kongsvinger 17 31
6 Notodden 17 31
7 Odd II 17 24
8 Ørn Horten 17 22
9 Arendal 17 22
10 Holmen 17 20
11 Pors Grenl... 17 17
12 Strømsgods... 17 15
13 Asker 17 13
14 Birkebeine... 17 9
P   Name S P
1 Raufoss 17 39
2 Elverum 17 37
3 Levanger 17 35
4 Byåsen 17 35
5 Nybergsund 17 29
6 Nardo 17 28
7 Gjøvik-Lyn 17 25
8 Brumunddal 17 19
9 Molde II 17 17
10 Træff 17 16
11 Rødde 17 15
12 Rosenborg II 17 13
13 Valdres 17 12
14 Herd 17 11
P   Name S P
1 Åsane 17 33
2 Vard 17 30
3 Vidar 17 28
4 Florø 18 28
5 Egersund 17 28
6 Fana 17 26
7 Fyllingsda... 17 24
8 Lyn 17 23
9 Førde 18 23
10 Grorud 17 22
11 Brann II 17 22
12 Stabæk II 17 21
13 Stord 17 18
14 Ålgård 17 11
P   Name S P
1 Follo 17 45
2 Kjelsås 17 37
3 KFUM 17 36
4 Moss 17 32
5 Eidsvold 17 29
6 Harstad 17 28
7 Vålerenga II 17 26
8 Skeid 17 25
9 Kvik Halden 17 23
10 Finnsnes 17 21
11 Lørenskog 17 20
12 Mo 17 9
13 Medkila 17 7
14 Drøbak / F... 17 5
P   Name S P
1 Lillestrøm 15 38
2 Stabæk 15 36
3 Røa 15 30
4 Arna-Bjørnar 15 27
5 Kolbotn 15 27
6 Vålerenga 15 22
7 Avaldsnes 15 20
8 Klepp 15 18
9 Trondheims... 15 15
10 Medkila 15 14
11 Grand Bodø 15 7
12 Amazon Gri... 15 6

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner

Spv Emvest