SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger.

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Randi Kvaløy Medlem tlf: Mail: 
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Nils Halvor Berge Medlem tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
Kurt Eskevik Vara tlf: Mail: kurt.eskevik@moller.no


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Ingolf Steensnæs   tlf: Mail:  Ingolf.Steensnaes@eltelnetworks.com
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Kåre Johannes Lie Medlem tlf: Mail: kjl@reachsubsea.no
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Eirik Opedal Daglig Leder tlf:955 54 663 Mail: eirik.opedal@fkh.no
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177 Mail: baard@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Medie & Arrangementssjef tlf: 984 99 807 Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail: hedda@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Ingolf Steensnæs Leder Salg/Marked tlf: 917 75 660 Mail: ingolf@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
Hedda Nesheim Markedssjef tlf: 480 33 662 Mail:hedda@fkh.no

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Jostein Grinhaug Hovedtrener tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Mark Dempsey Trener tlf:  Mail: mark.dempsey@fkh.no          
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Kjell Sture Jensen   

Fysisk trener

tlf: 913 76 923             Mail: kjell.sture.jensen@gmail.com     
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjorn@fkh.no
Espen Bull-Tornøe Hovedtrener FKH2 tlf:  Mail: espen.bull@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Trenerutvikler

Trener G16

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Materialforvalter tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no
David Rasmussen Trener FKH Team U13 tlf: 957 06 919 Mail: david@haugar.no
Henrik Digernes Trener FKH Team U14 tlf: 934 68 674 Mail: henrik.digernes@htg.vgs.no
       

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no
Arild Flesjå Leder Maakeberget tlf: 916 83 969 Mail: arif@fatland.no
Arne Solvang Leder Maakeungene tlf: 918 033 38 Mail: arsolv@online.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Rosenborg 21 51
2
team logo
Stabæk 21 44
3
team logo
Viking 21 37
4
team logo
Vålerenga 21 36
5
team logo
Odd 21 35
6
team logo
Strømsgodset 20 33
7
team logo
Molde 20 30
8
team logo
Bodø / Glimt 21 29
9
team logo
Lillestrøm 21 27
10
team logo
Aalesund 21 25
11
team logo
Haugesund 21 24
12
team logo
Sarpsborg 08 21 23
13
team logo
Start 21 19
14
team logo
Mjøndalen 21 19
15
team logo
Tromsø 21 17
16
team logo
Sandefjord 21 13
P   Name S P
1
team logo
Sogndal 21 43
2
team logo
Kristiansund 21 36
3
team logo
Brann 21 36
4
team logo
Sandnes Ulf 21 35
5
team logo
Hødd 21 34
6
team logo
Jerv 21 30
7
team logo
Ranheim 21 30
8
team logo
Strømmen 21 30
9
team logo
Bryne 21 27
10
team logo
Follo 21 25
11
team logo
Levanger 21 23
12
team logo
Fredrikstad 21 23
13
team logo
Bærum 21 22
14
team logo
Nest-Sotra 21 21
15
team logo
Åsane 21 21
16
team logo
Hønefoss 21 17
P   Name S P
1 KFUM 17 43
2 Grorud 17 40
3 Tromsdalen 17 37
4 Kjelsås 17 34
5 Stabæk II 17 29
6 Finnsnes 17 29
7 Vålerenga II 17 25
8 Senja 17 24
9 Harstad 17 18
10 Skeid 17 16
11 Ullern 17 14
12 Mjølner 17 11
13 Holmen 17 11
14 Lyn 17 8
P   Name S P
1 Raufoss 17 42
2 Moss 17 40
3 Kvik Halden 17 37
4 Fram 17 29
5 Notodden 17 27
6 Lørenskog 17 26
7 Gjøvik-Lyn 17 26
8 Alta 17 22
9 Strømsgods... 17 20
10 Nybergsund 17 20
11 Ørn Horten 17 19
12 Lillestrøm... 17 12
13 Sprint-Jeløy 17 11
14 Drammen 17 4
P   Name S P
1 Egersund 17 40
2 Ullensaker... 17 39
3 Vard 17 30
4 Sola 17 25
5 Vindbjart 17 24
6 Vidar 17 24
7 Arendal 17 22
8 Flekkerøy 17 20
9 Eidsvold 17 19
10 Donn 17 19
11 Fana 17 19
12 Odda 17 18
13 Odd II 17 15
14 Fyllingsda... 17 11
P   Name S P
1 Kongsvinger 17 43
2 Nardo 17 30
3 Elverum 17 28
4 HamKam 17 27
5 Brumunddal 17 26
6 Florø 17 25
7 Førde 17 24
8 Stjørdals-... 17 24
9 Strindheim 17 22
10 Molde II 17 18
11 Træff 17 17
12 Rødde 17 16
13 Byåsen 17 16
14 Aalesund II 17 13
P   Name S P
1 LSK Kvinner 14 37
2 Avaldsnes 14 30
3 Røa 14 27
4 Klepp 14 26
5 Trondheims... 13 21
6 Stabæk 13 20
7 Kolbotn 14 19
8 Vålerenga 14 15
9 Sandviken 14 13
10 Arna-Bjørnar 14 12
11 Amazon Gri... 14 8
12 Medkila 14 4

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner

Spv