SparebankenVest

Kontakt oss

FKH NY Logo

Kontaktinformasjon til klubbens ansatte og avdelinger

                      

 

Her finner du Kontaktinfo på personer i FK Haugesund.

Styret i FKH 
Leiv Helge Kaldheim Styreleder tlf: 900 59 089           Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Gunnar Amundsen Nestleder tlf:  Mail: gunnar.amundsen@haugnett.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Ove Gabrielsen Medlem tlf: Mail: ove@fkh.no
Hege Skogland Mokleiv Medlem tlf: Mail: hege@permanor.no
Eirik Opedal Medlem tlf: Mail: eop@haugnett.no
Nils Halvor Berge Vara tlf: Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com
       


                                            

Styret i FKH AS
Ole Henrik Nesheim Styreleder tlf: Mail: one@genfergroup.com
Ingolf Steensnæs   tlf: Mail:  Ingolf.Steensnaes@eltelnetworks.com
Karl Johan Jentoft Medlem tlf: Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no
Anne Kristin Helgeland Medlem tlf: Mail: anne.helgeland@rrs.no
Kåre Johannes Lie Medlem tlf: Mail: kjl@reachsubsea.no
Leiv Helge Kaldheim Medlem tlf: Mail: leiv.kaldheim@em1.no
Runar Areklett Medlem tlf: Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 
Brian Sjøen Medlem tlf: Mail: brian@stillasgruppen.com
       
       

                                           

Administrasjon FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf: 992 31 919          Mail: asle@fkh.no
Borghild Gilbu Økonomileder/Kontorleder tlf: 926 39 277 Mail: borghild@fkh.no
Per Ivar Reine Medie & Arrangementssjef tlf: 984 99 807 Mail: reine@fkh.no
Therese S. Hagland

Privatmarkedssjef

Billettansvarlig

tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no
Therese s. Hagland Butikk/Web-shop tlf: 970 14 372 Mail: therese@fkh.no

                                            

Markedsavdeling FK Haugesund
Asle Skjærstad Daglig leder tlf: 992 31 919          Mail: asle@fkh.no
Bård Helgeland Salgssjef tlf: 918 00 177       Mail: baard@fkh.no
Hallgeir Johansson Marked tlf: 911 02 102 Mail: hallgeir@fkh.no
Gunhild Andersson Marked tlf: 959 65 835 Mail: gunhild@fkh.no
Jon Andreas Tveit Marked tlf: 451 10 508 Mail: jon@fkh.no
Kjell Åge Kallevik Marked tlf: 471 60 508 Mail: kjell@fkh.no
       

                                            

Sportslig Apparat FK Haugesund
Asbjørn Helgeland Sportssjef tlf: 406 14 867                    Mail: asbjorn@fkh.no                    
Jostein Grinhaug Hovedtrener tlf: 950 88 102 Mail: jos@fkh.no
Eirik Horneland Ass.trener tlf: 994 77 818 Mail: eirik.horneland@fkh.no          
Jon Olav Rokstad   Sportslig Koordinator     tlf: 416 98 666 Mail: jonolav@fkh.no
Kjell Sture Jensen   

Fysisk trener

tlf: 913 76 923             Mail: kjell.sture.jensen@gmail.com     
Espen Skistad Keepertrener tlf: 450 10 866 Mail: espen@fkh.no
Kolbjørn Fosen

Utviklingsansvarlig

tlf: 957 34 388     Mail: kolbjørn@fkh.no
Per Øyvind Mortveit     

Spillerutvikler/

FKH Team

tlf: 950 88 118      Mail: per.oyvind@fkh.no
Ørjan Sørhus Fysioterapeut tlf: 928 31 787 Mail: orjan@fkh.no
Alf Magne Aaserød Materialforvalter tlf: 911 06 641 Mail: alf.magne.aaserod@fkh.no
Alf Ole Olsen Materialforvalter tlf: 950 88 070           Mail: 
Otto Pedersen Materialforvalter/ Media tlf: 942 08 451 mail: otto@fkh.no

                                         

Diverse FK Haugesund

Hans J. Svendsen

Sikkerhets

-Sjef

tlf: 913 38 201                                                                                                                                                                                                                                               

Mail:

hans.jacob.svendsen@securitas.no                     

Randi Hettervik Flesjå

Supporter-koordinator

tlf: 907 75 257    

Mail: randi.hettervik@hydro.com
Kåre Steinsnes Banemester

tlf: 991 58 076                 

Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no
Geir C. Grindheim    

Arrangement

/kamp

tlf: 909 55 903

Mail: gcg@live.no
Per Ivar Reine             fkh.no

tlf: 984 99 807

Mail: reine@fkh.no
John Otto Pedersen fkh.no

tlf: 942 08 451

Mail: otto@fkh.no

                                           


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Strømsgodset 4 10
2
team logo
Molde 4 9
3
team logo
Viking 4 8
4
team logo
Start 4 7
5
team logo
Vålerenga 4 7
6
team logo
Odd 4 7
7
team logo
Rosenborg 4 6
8
team logo
Stabæk 4 6
9
team logo
Bodø / Glimt 4 5
10
team logo
Sarpsborg 08 4 5
11
team logo
Lillestrøm 4 4
12
team logo
Brann 4 4
13
team logo
Aalesund 4 2
14
team logo
Haugesund 4 2
15
team logo
Sandnes Ulf 4 2
16
team logo
Sogndal 4 1
P   Name S P
1
team logo
Tromsø 3 9
2
team logo
Bærum 3 9
3
team logo
Mjøndalen 3 7
4
team logo
Tromsdalen 3 7
5
team logo
Nest-Sotra 3 6
6
team logo
Fredrikstad 3 6
7
team logo
Alta 3 4
8
team logo
Sandefjord 3 4
9
team logo
Hødd 3 4
10
team logo
Kristiansund 3 4
11
team logo
Strømmen 3 3
12
team logo
Hønefoss 3 1
13
team logo
Bryne 3 1
14
team logo
Ranheim 3 1
15
team logo
HamKam 3 1
16
team logo
Ullensaker... 3 0
P   Name S P
1 Strømsgods... 1 3
2 Notodden 1 3
3 Kongsvinger 1 3
4 Odd II 1 3
5 Birkebeine... 1 3
6 Ørn Horten 1 3
7 Flekkerøy 1 3
8 Asker 1 0
9 Pors Grenl... 1 0
10 Jerv 1 0
11 Vindbjart 1 0
12 Fram 1 0
13 Holmen 1 0
14 Arendal 1 0
P   Name S P
1 Lørenskog 1 3
2 Kjelsås 1 3
3 KFUM 1 3
4 Vålerenga II 1 3
5 Follo 1 3
6 Moss 1 3
7 Eidsvold 1 1
8 Harstad 1 1
9 Medkila 1 0
10 Mo 1 0
11 Finnsnes 1 0
12 Kvik Halden 1 0
13 Skeid 1 0
14 Drøbak / F... 1 0
P   Name S P
1 Levanger 1 3
2 Nybergsund 1 3
3 Raufoss 1 3
4 Brumunddal 1 3
5 Byåsen 1 3
6 Gjøvik-Lyn 1 1
7 Nardo 1 1
8 Rosenborg II 1 1
9 Træff 1 1
10 Elverum 1 0
11 Valdres 1 0
12 Molde II 1 0
13 Herd 1 0
14 Rødde 1 0
P   Name S P
1 Fana 1 3
2 Brann II 1 3
3 Fyllingsda... 1 3
4 Vard 1 3
5 Åsane 1 3
6 Vidar 1 3
7 Egersund 1 1
8 Florø 1 1
9 Grorud 1 0
10 Førde 1 0
11 Lyn 1 0
12 Stord 1 0
13 Stabæk II 1 0
14 Ålgård 1 0
P   Name S P
1 Stabæk 1 3
2 Avaldsnes 1 3
3 Klepp 1 3
4 Arna-Bjørnar 1 3
5 Vålerenga 1 3
6 Lillestrøm 1 1
7 Røa 1 1
8 Grand Bodø 1 0
9 Kolbotn 1 0
10 Trondheims... 1 0
11 Medkila 1 0
12 Amazon Gri... 1 0

Kamper

Se alle

Partnere

Hovedsamarbeidspartner

Spv Emvest