Vi som jobber for FKH

Kontaktinformasjon til de ansatte i FK Haugesund samt styremedlemmer, supporterkoordinator og ansvarlige for Haugesund Stadion.

Administrasjonen:

Daglig leder - John Harald Log
Tlf: 915 25 710 - Epost: john.harald.log@fkh.no

Arrangement- og samfunnsansvarlig - Tina Røvær
Tlf: 415 04 177 - Epost: tina.rovar@fkh.no

Medieansvarlig - Runar Nordvik
Tlf: 920 90 270 - Epost: runar.nordvik@fkh.no

Innholdsprodusent og digital markedsfører - Camilla Rokstad
Tlf: 924 78 504 - Epost: camilla.louise.rokstad@fkh.no

IT og teknisk ansvarlig - Lars Ingolf Sexe
Tlf: 900 26 872 - Epost: lars.sexe@fkh.no

Kjøkkensjef - Ellinor Loge Hauge
Tlf: 992 96 412 - Epost: ellinor.loge.hauge@fkh.no

Salgs- og markedsavdelingen:

Salgssjef - Øyvind Stråbø
Tlf: 928 31 053 - Epost: oyvind.strabo@fkh.no

Markedskonsulent - Hallgeir Johansson
Tlf: 911 02 102 - Epost: hallgeir@fkh.no

Markedskonsulent - Aanen Oddenes
Tlf: 915 94 078 - Epost: aeo@fkh.no

Privatmarked- og billettansvarlig - Kjell Åge Kallevik
Tlf: 471 60 508 - Epost: kjell.age.kallevik@fkh.no

Sportslig apparat:

Sportslig leder - Eirik Opedal
Tlf: 955 54 663 - Epost: eirik.opedal@fkh.no

Hovedtrener - Jostein Grindhaug
Tlf: 950 88 102 - Epost: jos@fkh.no

Assistenttrener - Sebastian Brydegaard
Tlf: 912 44 404 - Epost: Sebastian.Brydegaard@fkh.no

Keepertrener - Espen Skistad
Tlf: 450 10 866 - Epost: espen@fkh.no

Hovedtrener FKH2 - Espen Bull-Tornøe
Tlf: 413 22 640 - Epost: espen.bull@fkh.no

Sportslig Koordinator - Jon Olav Rokstad  
Tlf: 416 98 666 - Epost: jonolav@fkh.no

Utviklingsleder - Søren Lykke
Tlf: 476 92 884 - Epost: soren.lykke@fkh.no

Trener G16 - Øyvind Hompland
Tlf: 905 097 18 - Epost: oyvind.hompland@fkh.no

Trener G14 - Espen Elvemo
Tlf: 476 46 295 - Epost: espen.elvemo@fkh.no

Trener G12 - Christoffer Kydland
Tlf: 941 84 429 - Epost: christoffer.kydland@fkh.no

Keepertrener FKH Akademiet - Tor Martin Hegrenes
Tlf: 932 04 988 - Epost: tor.martin.hegrenes@fkh.no

Fysioterapeut - Ørjan Sørhus
Tlf: 928 31 787- Epost: orjan@fkh.no

Fysioterapeut - Audun Svendsen
Tlf: 952 93 400 - Epost: audun@fyst.no

Materialforvalter - Ivi Medhaug
Tlf: 476 60 603 - Epost: ivi@fkh.no

Fysisk trener - Harald Andreassen
Tlf: 907 23 802 - Epost: harald@trimeriet.no

Ernæringsrådgiver - Ellinor Loge Hauge
Tlf: 992 96 412 - Epost: ellinor.loge.hauge@fkh.no

 

Supportere:

Supporterkoordinator - Randi Hettervik Flesjå
Tlf: 907 75 257 - Epost: randi.hettervik@hydro.com

Haugesund Stadion:

Banemester - Kåre Steinsnes
Tlf: 991 58 076 - Epost: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no

Vaktmester - Einar G. Sigurjonsson
Tlf: 412 26 765 - Epost: einar.g.sigurjonsson@fkh.no

Vaktmesterassistent - Ingolf Thorsen
Tlf: 455 05 462

Styret FK Haugesund:

Styreleder - Leiv Helge Kaldheim
Tlf: 900 59 089 - Epost: leiv.helge.kaldheim@privatmegleren.no

Nestleder - Tore Lillenes
Epost: tore.lillenes@avinor.no

Styremedlem - Lillian Medby
Epost: lillian.medby@haugesund-sparebank.no

Styremedlem - Randi Kvaløy
Epost:  randi.kvaloy@st1.no

Styremedlem - Nils Halvor Berge
Epost:  nils.halvor.berge@beerenberg.com

Styremedlem - Christoffer A. Falkeid
Epost:  caf@advokatenelhh.no

Varamedlem - Geir Leifsen
Epost: geir.leifsen@gmail.com

Styret FK Haugesund AS:

Styreleder - Ole Henrik Nesheim
Epost: one@genfergroup.com

Styremedlem - Brian P. Sjøen
Epost: brian@stillasgruppen.com

Styremedlem - Karl Johan Jentoft
Epost: karl.johan.jentoft@westcon.no

Styremedlem - Nils Halvor Berge
Epost: nils.halvor.berge@beerenberg.com

Styremedlem - Leiv Helge Kaldheim
Epost: leiv.kaldheim@em1.no

Styremedlem - Per Arne Fisketjøn
Epost: per.arne@suldalsbussen.no

Styremedlem - Jens Arne Thorsen
Epost: jat@mesas.no

 

Annonse fra Eliteserien: