Vi som jobber for FKH

Kontaktinformasjon til de ansatte i FK Haugesund samt styremedlemmer og ansvarlige for Haugesund Stadion.

Administrasjonen:

Daglig leder - Eirik Opedal
Tlf: 955 54 663 - Mail: eirik.opedal@fkh.no

Kommersiell leder - Rasmus Cabaleiro
Tlf: 976 99 775 - Mail: rasmus.cabaleiro@fkh.no

Historieforteller/digital markedsfører - Camilla Rokstad
Tlf: 924 78 504  - Mail: camilla.louise.rokstad@fkh.no

Arrangement- og nettverksansvarlig - Tina Røvær
Tlf: 415 04 177 - Mail: tina.rovar@fkh.no

Medieansvarlig - Runar Nordvik
Tlf: 920 90 270 - Mail: runar.nordvik@fkh.no

Kreativ leder produksjon - Aleksander Knapskog
Tlf: 984 78 946 - Mail: aleksander.knapskog@fkh.no

Privatmarkedssjef/Billettansvarlig - Lars Lindtner
Tlf: 971 03 896 - Mail: lars.lindtner@fkh.no

Økonomisjef - Deanne Kristin Kvammen
Tlf: 906 20 006 - Mail: deanne.kvammen@fkh.no

Økonomimedarbeider - Therese Waage
Tlf: 452 31 869 - Mail: therese.waage@fkh.no

IT-ansvarlig - Lars Sexe
Tlf: 900 26 872 - Mail: lars.sexe@fkh.no

Salgs- og markedsavdelingen:

Kommersiell leder - Rasmus Cabaleiro
Tlf: 976 99 775 - Mail: rasmus.cabaleiro@fkh.no

Markedskonsulent - Hallgeir Johansson
Tlf: 911 02 102 - Mail: hallgeir@fkh.no

Sportslig apparat:

Sportssjef - Jostein Grindhaug
Tlf: 950 88 102 - Mail: jos@fkh.no
 
Hovedtrener - Eirik Horneland
Tlf: 994 77 818 - Mail: eirik.horneland@fkh.no

Assistenttrener - Karl Oskar Emberland
Tlf: 906 54 511 - Mail: karl.oskar.emberland@fkh.no

Keepertrener - Espen Skistad
Tlf: 450 10 866 - Mail: espen@fkh.no

Hovedtrener FKH2 - Espen Bull-Tornøe
Tlf: 413 22 640 - Mail: espen.bull@fkh.no

Sportslig Koordinator - Jon Olav Rokstad  
Tlf: 416 98 666 - Mail: jonolav@fkh.no

Utviklingssjef - Sebastian Brydegaard
Tlf: 912 44 404 - Mail: Sebastian.Brydegaard@fkh.no

Trener G16 - Kolbjørn Fosen
Tlf: 957 34 388 - Mail: kolbjorn@fkh.no

Trener- og spillerutvikler - Per Øyvind Mortveit
Tlf: 950 88 118 - Mail: per.oyvind@fkh.no

Fysioterapeut - Ørjan Sørhus
Tlf: 928 31 787- Mail: orjan@fkh.no

Fysioterapeut - Audun Svendsen
Tlf: 952 93 400 - Mail: audun@fyst.no

Muskel- og massasjeterapeut - Camilla Tveito Falch
Tlf: 923 23 009 - Mail: camilla@hmmt.no

Materialforvalter - Otto Pedersen
Tlf: 942 08 451 - Mail: otto@fkh.no

Materialforvalter - Ivi Medhaug
Tlf: 476 60 603 - Mail: ivi@fkh.no

Fysisk trener - Harald Andreassen
Tlf: 907 23 802 - Mail: harald@trimeriet.no

Ansvarlig Trenerløftet - Klaes Rasmussen
Tlf: 480 37 599 - Mail: klaes@fkh.no

Supportere:

Supporterkoordinator - Randi Hettervik Flesjå
Tlf: 907 75 257 - Mail: randi.hettervik@hydro.com

Haugesund Stadion:

Banemester - Kåre Steinsnes
Tlf: 991 58 076 - Mail: kåre.steinsnes@haugesund.kommune.no

Vaktmester - Einar G. Sigurjonsson
Tlf: 412 26 765 - Mail: einar.g.sigurjonsson@fkh.no

Styret FK Haugesund:

Styreleder - Leiv Helge Kaldheim
Tlf: 900 59 089 - Mail: leiv.kaldheim@em1.no

Nestleder - Tore Lillenes
Mail: tore.lillenes@avinor.no

Styremedlem - Anne Elisabeth Askeland
Mail: anne.askeland@gmail.com

Styremedlem - Synnøve Haftorsen Brakstad
Mail: synnove@brasseriebrakstad.no

Styremedlem - Nils Halvor Berge
Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com

Styremedlem - Trygve Nygaard
Mail: trygvenygaard@gmail.com

Varamedlem - Lillian Medby
Mail: lillian.medby@haugesund-sparebank.no

Styret FK Haugesund AS:

Styreleder - Ole Henrik Nesheim
Mail: one@genfergroup.com

Styremedlem - Odd Kåre Øygarden
Mail: odd.kaare@rts.as

Styremedlem - Karl Johan Jentoft
Mail: karl.johan.jentoft@westcon.no

Styremedlem - Nils Halvor Berge
Mail: nils.halvor.berge@beerenberg.com

Styremedlem - Leiv Helge Kaldheim
Mail: leiv.kaldheim@em1.no

Styremedlem - Runar Areklett
Mail: runar.areklett@haugaland-kraft.no 

Styremedlem - Brian Sjøen
Mail: brian@stillasgruppen.com

Styremedlem - Terje Miljeteig
Mail: margareta.miljeteig@gmail.com

Annonse fra Eliteserien: