Slik blir siste del av sesongen
Norges Fotballforbund har presentert kamptidspunktene for serierunde 21 til 28 i Eliteserien.
Mandag ettermiddag presenterte Norges Fotballforbund kamptidspunktene for serierunde 21 til og med 28 fordelt på kampdager, klokkeslett og TV-kanaler.
FK Haugesund - Molde: kjøp billetter her
Fra tidligere er det kjent at serierunde 29 (hjemme mot Vålerenga) og 30 (borte mot Sandefjord) skal spilles samtidig for alle lag, henholdsvis 6. og 13. desember og med kampstart klokken 17.00.
Fra og med 1. oktober blir starttidspunktet for kampene som inngår i hovedrunde på søndag flyttet en time fram - fra klokken 18.00 til 17.00.
Runde 21 | Dag/Dato | Tidspunkt | Kanal | ||
---|---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | - | Molde | lørdag 3. september | 1800 | ESN |
Haugesund | - | Tromsø | søndag 4. september | 1800 | ES+2 |
Kristiansund | - | Sandefjord | søndag 4. september | 1800 | ES+3 |
Strømsgodset | - | Aalesund | søndag 4. september | 1800 | ES+1 |
Rosenborg | - | Viking | søndag 4. september | 1800 | ESN |
Sarpsborg 08 | - | HamKam | lørdag 3. september | 1600 | ESN |
Odd | - | Jerv | søndag 4. september | 1800 | ES+4 |
Vålerenga | - | Lillestrøm | søndag 4. september | 2000 | MAX |
Runde 22 | Dag/Dato | Tidspunkt | Kanal | ||
Aalesund | - | Sarpsborg 08 | søndag 11. september | 1800 | ES+4 |
HamKam | - | Viking | søndag 11. september | 1800 | ES+3 |
Haugesund | - | Rosenborg | søndag 11. september | 2000 | MAX |
Jerv | - | Molde | søndag 11. september | 1800 | ES+2 |
Kristiansund | - | Vålerenga | søndag 11. september | 1800 | ES+1 |
Lillestrøm | - | Strømsgodset | søndag 11. september | 1800 | ESN |
Sandefjord | - | Odd | lørdag 10. september | 1600 | ESN * |
Tromsø | - | Bodø/Glimt | lørdag 10. september | 1800 | ESN * |
Runde 23 | Dag/Dato | Tidspunkt | Kanal | ||
Bodø/Glimt | - | Haugesund | søndag 18. september | 1800 | ES+1 |
Molde | - | Aalesund | søndag 18. september | 2000 | MAX |
Strømsgodset | - | Kristiansund | søndag 18. september | 1800 | ES+5 |
Rosenborg | - | Lillestrøm | søndag 18. september | 1800 | ESN |
Sarpsborg 08 | - | Jerv | søndag 18. september | 1800 | ES+4 |
Odd | - | HamKam | lørdag 17. september | 1800 | ES+2 |
Viking | - | Tromsø | søndag 18. september | 1800 | ES+3 |
Vålerenga | - | Sandefjord | søndag 18. september | 1800 | ESN |
Runde 24 | Dag/Dato | Tidspunkt | Kanal | ||
Aalesund | - | Viking | lørdag 1. oktober | 1800 | ESN |
HamKam | - | Jerv | søndag 2. oktober | 1700 | ES+4 |
Haugesund | - | Odd | søndag 2. oktober | 1700 | ES+2 |
Kristiansund | - | Rosenborg | søndag 2. oktober | 1900 | MAX |
Lillestrøm | - | Bodø/Glimt | lørdag 1. oktober | 1800 | MAX |
Sandefjord | - | Sarpsborg 08 | søndag 2. oktober | 1700 | ES+3 |
Tromsø | - | Molde | lørdag 1. oktober | 1600 | ESN |
Vålerenga | - | Strømsgodset | søndag 2. oktober | 1700 | ES+1 |
Runde 25 | Dag/Dato | Tidspunkt | Kanal | ||
Bodø/Glimt | - | Sandefjord | lørdag 8. oktober | 1800 | MAX * |
Jerv | - | Aalesund | søndag 9. oktober | 1700 | ES+4 |
Molde | - | HamKam | søndag 9. oktober | 1700 | ESN |
Strømsgodset | - | Tromsø | søndag 9. oktober | 1700 | ES+3 |
Rosenborg | - | Vålerenga | søndag 9. oktober | 1900 | MAX |
Sarpsborg 08 | - | Haugesund | lørdag 8. oktober | 1800 | ESN |
Odd | - | Kristiansund | søndag 9. oktober | 1700 | ES+2 |
Viking | - | Lillestrøm | søndag 9. oktober | 1700 | ES+1 |
Runde 26 | Dag/Dato | Tidspunkt | Kanal | ||
Aalesund | - | HamKam | søndag 16. oktober | 1700 | ES+2 |
Kristiansund | - | Haugesund | søndag 16. oktober | 1700 | ES+3 |
Lillestrøm | - | Molde | søndag 16. oktober | 1900 | MAX |
Rosenborg | - | Strømsgodset | lørdag 15. oktober | 1800 | MAX |
Sandefjord | - | Jerv | søndag 16. oktober | 1700 | ES+4 |
Tromsø | - | Odd | lørdag 15. oktober | 1600 | ESN |
Viking | - | Sarpsborg 08 | søndag 16. oktober | 1700 | ES+1 |
Vålerenga | - | Bodø/Glimt | søndag 16. oktober | 1700 | ESN |
Runde 27 | Dag/Dato | Tidspunkt | Kanal | ||
Aalesund | - | Sandefjord | søndag 23. oktober | 1700 | ES+3 |
Bodø/Glimt | - | Kristiansund | lørdag 22. oktober | 1800 | MAX * |
HamKam | - | Strømsgodset | lørdag 22. oktober | 1800 | ESN |
Haugesund | - | Lillestrøm | søndag 23. oktober | 1700 | ES+1 |
Jerv | - | Viking | søndag 23. oktober | 1700 | ES+2 |
Molde | - | Rosenborg | søndag 23. oktober | 1900 | MAX |
Sarpsborg 08 | - | Tromsø | søndag 23. oktober | 1900 | ES+4 |
Odd | - | Vålerenga | søndag 23. oktober | 1700 | ESN * |
Runde 28 | Dag/Dato | Tidspunkt | Kanal | ||
Kristiansund | - | Aalesund | søndag 30. oktober | Søn 1700 | ES+2 |
Lillestrøm | - | Odd | søndag 30. oktober | Søn 1700 | ES+1 |
Strømsgodset | - | Haugesund | lørdag 29. oktober | Lør 1800 | ESN |
Rosenborg | - | Bodø/Glimt | lørdag 29. oktober | Lør 1800 | MAX * |
Sandefjord | - | HamKam | søndag 30. oktober | Søn 1700 | ES+3 |
Tromsø | - | Jerv | søndag 30. oktober | Søn 1700 | ES+4 |
Viking | - | Molde | søndag 30. oktober | Søn 1900 | MAX |
Vålerenga | - | Sarpsborg 08 | søndag 30. oktober | Søn 1700 | ESN * |
Se hele terminlisten her.